Koordinátor internej dokumentácie a marketingu

Svet zdravia, a.s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
assap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
864

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spolupráci so Špecialistom procesov a kvality spoločnosti SZ a vedením nemocnice koordinuje internú dokumentáciu a procesy nemocnice a aktivity súvisiace so zavedením a rozvojom systému manažérstva kvality a jeho certifikáciou
• zodpovedá za správu dokumentácie systému manažérstva kvality
• zodpovedá sa distribúciu a oboznamovanie s novou dokumentáciou nemocnice
• plánuje a zabezpečuje interné audity v nemocnici a dohliada na ne
• v spolupráci s vedením nemocnice zabezpečuje vypracovanie cieľov kvality, ukazovateľov kvality
• koordinuje aktivity súvisiace s meraním spokojnosti zákazníkov
• zabezpečuje podklady z nemocnice pre aktuálnu a pravidelnú komunikáciu v interných a externých kanáloch ( intranet, internet, interný spravodaj)
V spolupráci s PR a Marketingom SZ
• pomáha pri zavádzaní lokálnych marketingových kampaní
• participuje pri riešení sťažností, z ktorých robí pravidelné reporty

podporu Vašej kvalifikácie/rastu
- motivujúce a spravodlivé mzdové ohodnotenie
- perspektívne a stabilné zamestnanie vo Vašom regióne
- spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy
- zamestnanecké Benefity

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavenú dôveru a záujem pracovať pre našu nemocnicu v Dunajskej Strede.
K Vašej žiadosti a životopisu prosím pripojte aj súhlas so spracovaním osobných údajov pre našu spoločnosť.
Kontaktovať budeme len tých kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky na inzerovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Znalosť maďarského jazyka vítaná
• lojálnosť
• proaktivita
• orientácia na cieľ
• precíznosť
• zmysel pre detail a flexibilnosť
• ochota učiť sa nové veci
• schopnosť pracovať v tíme

Sieť polikliník a nemocníc, ktoré patria do skupiny Penta Hospitals International, nájdete takmer vo všetkých regiónoch Slovenska. Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a vo východnej Európe.
Sme integrovaným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti novej generácie.
Pro Care, a.s. je sieť, ktorú tvorí 12 polikliník. Je vybavená odborníkmi, najmodernejším technickým vybavením a príjemným estetickým prostredím, kde odbornosť a ľudský prístup je vždy na prvom mieste.
Svet zdravia, a.s. je sieťou silných a stabilných regionálnych nemocníc. V súčasnosti spravujeme 17 všeobecných nemocníc v rámci Slovenska, sme tak najväčšou sieťou ústavných zdravotníckych zariadení na Slovensku. Toto unikátne postavenie nás motivuje k neustálemu zlepšovaniu našich služieb, ale i k zvyšovaniu štandardov poskytovania zdravotnej starostlivosti v celoslovenskom meradle. Meníme tvár našich nemocníc, dizajnujeme nové procesy.
Našim pacientom ponúkame dostupnú a vysokokvalitnú zdravotnú starostlivosť, otvorenú komunikáciu, dôveru a oporu v momentoch, keď ju najviac potrebujú.
Rozvíjame dopravnú zdravotnú službu, ako kľúčovú výhodu siete.

www.svetzdravia.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Einsteinova 23-25
851 01 Bratislava
ID: 3388744   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   864