Kuchár

Svet zdravia, a.s.

Miesto práce
Masarykova 9, Košice
Termín nástupu
01.04.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pod dohľadom a podľa pokynov vedúceho kuchára v zmene pripravuje a vyrába jedlá a nápoje a vedie pomocníkov v kuchyni pri príprave a výrobe jedál
zodpovedá za presné dodržanie receptúr, kvalitu a množstvo použitých surovín
dodržiava hygienické predpisy podľa platnej legislatívy
vyrába a expeduje teplé a studené nápoje
zodpovedá za dodržiavanie technológie prípravy pokrmov podľa HACCP a receptúr vydaných stravovacou prevádzkou a nemocnicou

priateľská pracovná atmosféra
jazykové kurzy
podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov
karty zliav

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

manuálna zručnosť
schopnosť určiť si priority
tímová práca
pracovné nasadenie
samostatnosť

Svet zdravia je sieťou silných a stabilných regionálnych nemocníc. Našim pacientom ponúkame dostupnú a vysokokvalitnú zdravotnú starostlivosť, otvorenú komunikáciu, dôveru a oporu v momentoch, keď ju najviac potrebujú. V súčasnosti spravujeme 17 všeobecných nemocníc v rámci Slovenska, sme tak najväčšou sieťou ústavných zdravotníckych zariadení na Slovensku. Toto unikátne postavenie nás motivuje k neustálemu zlepšovaniu našich služieb, ale i k zvyšovaniu štandardov poskytovania zdravotnej starostlivosti v celoslovenskom meradle.

www.svetzdravia.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Einsteinova 23-25
851 01 Bratislava
ID: 3330459   Dátum zverejnenia: 9.3.2018