Sestra na ambulanciu vnútorného lekárstva

Svet zdravia, a.s.

Nemocnica na okraji mesta, n.o., Nová nemocnica 511, 958 01 Partizánske, okres Partizánske
Termín nástupu
01.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Poskytuje ošetrovateľskú starostlivosť formou ošetrovateľského procesu na základe individuálnych potrieb pacientov a realizuje samostatné ošetrovateľské výkony podľa ordinácie lekára
• Pracuje v súlade so štandardizovanými ošetrovateľskými postupmi a zabezpečuje audit štandardizovanej ošetrovateľskej starostlivosti
• Realizuje a kontroluje ošetrovateľskú dokumentáciu v súlade s odborným usmernením MZ SR
• Zabezpečuje ošetrovateľskú starostlivosť v súlade s platnou legislatívou
• Identifikuje potreby pacienta a vyhodnocuje individuálne ošetrovateľské plány s ohľadom na potreby pacienta
• Edukuje pacientov, rodinu/blízkych pacienta

dynamické a prestížne pracovné prostredie
kariérny rast
práca pre sieť niekoľkých spoločností
rôzne finančné i nefinančné Benefity

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti SVET ZDRAVIA, a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecná sestra, ošetrovateľstvo

- Pro-klientský prístup
- Vysoká odbornosť
- Pracovné nasadenie
- Záujem o odborný a osobnostný rast

Sieť polikliník a nemocníc, ktoré patria do skupiny Penta Hospitals International, nájdete takmer vo všetkých regiónoch Slovenska. Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a vo východnej Európe.
Sme integrovaným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti novej generácie.
Pro Care, a.s. je sieť, ktorú tvorí 12 polikliník. Je vybavená odborníkmi, najmodernejším technickým vybavením a príjemným estetickým prostredím, kde odbornosť a ľudský prístup je vždy na prvom mieste.
Svet zdravia, a.s. je sieťou silných a stabilných regionálnych nemocníc. V súčasnosti spravujeme 17 všeobecných nemocníc v rámci Slovenska, sme tak najväčšou sieťou ústavných zdravotníckych zariadení na Slovensku. Toto unikátne postavenie nás motivuje k neustálemu zlepšovaniu našich služieb, ale i k zvyšovaniu štandardov poskytovania zdravotnej starostlivosti v celoslovenskom meradle. Meníme tvár našich nemocníc, dizajnujeme nové procesy.
Našim pacientom ponúkame dostupnú a vysokokvalitnú zdravotnú starostlivosť, otvorenú komunikáciu, dôveru a oporu v momentoch, keď ju najviac potrebujú.
Rozvíjame dopravnú zdravotnú službu, ako kľúčovú výhodu siete.

www.svetzdravia.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Einsteinova 23 - 25 851 01
85101 Bratislava
ID: 3329059   Dátum zverejnenia: 7.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou