Sestra na ambulanciu vnútorného lekárstva

Nemocnica na okraji mesta, n.o., Nová nemocnica 511, 958 01 Partizánske, okres Partizánske
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

V sieti Penta Hospitals vytvárame modernejšie medicínske prostredie nemocníc a polikliník. Spájajú nás spoločné hodnoty ako rešpekt, zodpovednosť a tímová práca. Pre nás je každý pacient priorita.

Staňte sa našou súčasťou a prispievajte k zlepšovaniu kvality zdravotníctva na Slovensku.

Náplň práce a zodpovednosť

• Poskytuje ošetrovateľskú starostlivosť formou ošetrovateľského procesu na základe individuálnych potrieb pacientov a realizuje samostatné ošetrovateľské výkony podľa ordinácie lekára
• Pracuje v súlade so štandardizovanými ošetrovateľskými postupmi a zabezpečuje audit štandardizovanej ošetrovateľskej starostlivosti
• Realizuje a kontroluje ošetrovateľskú dokumentáciu v súlade s odborným usmernením MZ SR
• Zabezpečuje ošetrovateľskú starostlivosť v súlade s platnou legislatívou
• Identifikuje potreby pacienta a vyhodnocuje individuálne ošetrovateľské plány s ohľadom na potreby pacienta
• Edukuje pacientov, rodinu/blízkych pacienta

Čo Vám ponúkame

dynamické a prestížne pracovné prostredie
kariérny rast
práca pre sieť niekoľkých spoločností
rôzne finančné i nefinančné Benefity
Benefity

Kandidát by mal mať

Čo od Vás očakávame

  • Pro-klientský prístup
  • Vysoká odbornosť
  • Pracovné nasadenie
  • Záujem o odborný a osobnostný rast

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecná sestra, ošetrovateľstvo

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti SVET ZDRAVIA, a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Kontaktovať Vás bude

Mgr. Miroslava Pástorová
Tel.: +421907716997
E-mail: poslať životopis
MÁM ZÁUJEM

Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a východnej Európe.

www.procare.sk
www.pentahospitals.sk/volne-pozicie

ID: 3329059  Dátum zverejnenia: 7.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou