Facility Špecialista

Svet zdravia, a.s.

Miesto práce
Einsteinova 23 - 25, Bratislava
Termín nástupu
01.02.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za efektívne nastavenie a riadenie procesov s cieľom opodstatnene plánovať, efektívne realizovať a vyhodnocovať, opravy a rekonštrukcie stavieb v sieti nemocníc v súlade s finančnými limitmi tak, aby nebola ohrozená prevádzka nemocníc. Komplexne zabezpečuje prípravu, organizáciu a realizáciu investičných projektov spoločnosti, vrátane kontroly nákladov a priebeh čerpania počas realizácie + kontrola harmonogramu prác.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, ale v rámci efektívneho náboru, budeme kontaktovat len kandidátov so zručnosťami a skúsenosťami uvedenými nižšie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický alebo ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Praktické skúsenosť s metodickým riadení ľudí v spoločnosti s rozsiahlou pobočkovou sieťou

Praktická skúsenosť s investičnou výstavbou

Praktické skúsenosť s tvorbou a implementáciou procesov v sieťovej spoločnosti;

Pracovná skúsenosť v zdravotníckom zariadení výhodou;

Prezentačné zručnosti - schopnosť zložité veci vysvetliť jednoducho;

Vysoký stupeň sebamotivácie, systematický prístup, analytické myslenie, schopnosť rozhodovania a prevzatia zodpovednosti za svoje rozhodnutia, schopnosť pozitívne motivovať ľudí k dosahovaniu lepších výkonov, jasne a efektívne komunikovať s personálom nemocníc a smerom k manažmentu spoločnosti, samostatnosť v riešení situácií, iniciatívnosť v navrhovaní zmien vedúcich k zefektívneniu činností, schopnosť správne stanovovať priority, precíznosť, flexibilita, schopnosť zvládať kritické situácie;

Znalosť reportingových a analytických činností

Čítanie výkresov projektovej dokumentácie

Ochota často cestovať

Svet zdravia je sieťou silných a stabilných regionálnych nemocníc. Našim pacientom ponúkame dostupnú a vysokokvalitnú zdravotnú starostlivosť, otvorenú komunikáciu, dôveru a oporu v momentoch, keď ju najviac potrebujú. V súčasnosti spravujeme 17 všeobecných nemocníc v rámci Slovenska, sme tak najväčšou sieťou ústavných zdravotníckych zariadení na Slovensku. Toto unikátne postavenie nás motivuje k neustálemu zlepšovaniu našich služieb, ale i k zvyšovaniu štandardov poskytovania zdravotnej starostlivosti v celoslovenskom meradle. Meníme tvár našich nemocníc, dizajnujeme nové procesy.
Rozvíjame dopravnú zdravotnú službu, ako kľúčovú výhodu siete.
Sme integrovaným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti novej generácie.
www.svetzdravia.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Svet zdravia Development, a.s.
Einsteinova 23 - 25
851 01 Bratislava
ID: 3284425   Dátum zverejnenia: 11.1.2018