Projektový Manažér - Technický dozor investora (max. 36 mes)

Svet zdravia, a.s.

Miesto práce
Einsteinova 23 - 25, Bratislava
Termín nástupu
01.02.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technický dozor investora zabezpečí, aby bola stavba postavená kvalitne, v súlade s časovým harmonogramom a v dohodnutej cene podľa rozpočtu, ktoré sú súčasťou Zmluvy o Dielo s Dodávateľom. Je zodpovedný za podporu a riadenie projektov po technickej stránke v rámci celej siete Svet Zdravia a ProCare. Komunikuje s interným zákazníkom, dodávateľmi a managementom holdingu, nemocníc a polikliník. Zisťuje status, navrhuje zmeny a riadi dané projekty. Je zodpovedný za manažment projektov a príslušných procesov.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, ale v rámci efektívneho náboru, budeme kontaktovat len kandidátov so zručnosťami a skúsenosťami uvedenými nižšie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Min. prax 5 rokov ako Technický Dozor Investora, z toho min. 1 EU Projekt, ktorého súčasťou boli stavebné práce
- skúsenosť s komplexnými projektami
- preukázateľné výsledky
- time manažment, zodpovednosť, precíznosť
- orientácia na výsledok
- analytické a logické myslenie
- samostatnosť a iniciatíva
- flexibilita
- odolnosť voči stresu

Sieť polikliník a nemocníc, ktoré patria do skupiny Penta Hospitals International, nájdete takmer vo všetkých regiónoch Slovenska. Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a vo východnej Európe.
Sme integrovaným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti novej generácie.
Pro Care, a.s. je sieť, ktorú tvorí 12 polikliník. Je vybavená odborníkmi, najmodernejším technickým vybavením a príjemným estetickým prostredím, kde odbornosť a ľudský prístup je vždy na prvom mieste.
Svet zdravia, a.s. je sieťou silných a stabilných regionálnych nemocníc. V súčasnosti spravujeme 17 všeobecných nemocníc v rámci Slovenska, sme tak najväčšou sieťou ústavných zdravotníckych zariadení na Slovensku. Toto unikátne postavenie nás motivuje k neustálemu zlepšovaniu našich služieb, ale i k zvyšovaniu štandardov poskytovania zdravotnej starostlivosti v celoslovenskom meradle. Meníme tvár našich nemocníc, dizajnujeme nové procesy.
Našim pacientom ponúkame dostupnú a vysokokvalitnú zdravotnú starostlivosť, otvorenú komunikáciu, dôveru a oporu v momentoch, keď ju najviac potrebujú.
Rozvíjame dopravnú zdravotnú službu, ako kľúčovú výhodu siete.

www.svetzdravia.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Einsteinova 23-25
85101 Bratislava
ID: 3284399   Dátum zverejnenia: 11.1.2018