Zdravotnícky záchranár

Miesto práce
Špitálska 2, Michalovce
Termín nástupu
1.9.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1001,70 € základná mzda

V sieti Penta Hospitals vytvárame modernejšie medicínske prostredie nemocníc a polikliník. Spájajú nás spoločné hodnoty ako rešpekt, zodpovednosť a tímová práca. Pre nás je každý pacient priorita.

Staňte sa našou súčasťou a prispievajte k zlepšovaniu kvality zdravotníctva na Slovensku.

Náplň práce a zodpovednosť

Zdravotnícky záchranár na pracovisku urgentného príjmu nemocnice pracuje v tíme zdravotníckych pracovníkov a samostatne vykonáva:

  • odoberá základnú anamnézu od osoby, ktorá potrebuje poskytnutie urgentnej nemocničnej zdravotnej starostlivosti, od jej príbuzných a iných svedkov udalosti,
  • sleduje, hodnotí a zaznamenáva životné funkcie pomocou primeraných klinických a technických prostriedkov počas celého pobytu postihnutej osoby na pracovisku urgentného príjmu,
  • vykonáva posudzovanie zdravotného stavu osoby a stanovuje pracovnú diagnózu v rozsahu získaného vzdelania,
  • na základe daných a pozorovaných údajov vykonáva triáž – primárne zhodnotenie zdravot. stavu pacienta a jeho zadelenie do triážnej skupiny podľa štandardov pracoviska,
  • vykonáva ordinované odbery, zaisťuje periférny žilový vstup, podáva roztoky na udržanie priechodnosti žilového prístupu,
  • podáva kyslíkovú liečbu inhaláciou, nebulizáciou
  • používa samostatne automaticky a poloautomaticky externý defibrilátor,
  • asistuje lekárovi pri diagnostických a terapeutických výkonoch,
  • asistuje, ev. samostatne zabezpečuje spriechodnenie dýchacích ciest dostupnými pomôckami,
vykonáva vyčistenie dýchacích ciest,
  • ošetruje drény, periférne cievne katétre, permanentné močové katétre, sondy, kanyly a stómie,
  • zavádza žalúdočné sondy,
  • zavádza močový katéter u žien,
  • nepretržite sleduje a zabezpečuje uspokojovanie potrieb osoby súvisiacich so zdravím, chorobou a umieraním.

Čo Vám ponúkame

Zdravie
  • Vernostná karta Dr. Max
  • Celoročná zdravotná starostlivosť ProCare

Zamestnanecká akcie
  • Medzinárodný maratón mieru v Košiciach a ČSOB maratón

Rodina
  • Family day
  • Letný tábor pre deti
  • 1. deň v škole prváčika s plnou náhradou mzdy zamestnanca

Kultúra
  • Výhodné predplatné časopisov
Benefity

Kandidát by mal mať

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke záchranárstvo, urgentná starostlivosť

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavenú dôveru a záujem pracovať pre našu nemocnicu.
V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Kontaktovať Vás bude

Eva Gazdičová
E-mail: poslať životopis
MÁM ZÁUJEM

Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a východnej Európe.

www.procare.sk
www.pentahospitals.sk/volne-pozicie

ID: 3274499  Dátum zverejnenia: 19.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1001,70 € základná mzda