Sestra na gastroenterologickej ambulancii

Svet zdravia, a.s.

Veľkoblahovská 23, 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
738,72€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁPLŇ PRÁCE, PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI
- Poskytovať ošetrovateľskú starostlivosť v ambulancii lekára v rozsahu príslušnej špecializácie
- Asistovanie lekárovi pri vyšetreniach
- Podpora práce lekára po administratívnej stránke
- 8 hodinový pracovný úväzok

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY
Stabilné zamestnanie
Príjemné pracovné prostredie
Zdravotná starostlivosť aj pre rodinných príslušníkov
Zľavové karty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Gastroenterológia

špecializácia v danom odbore, gastroenterológie je potrebná

Sieť polikliník a nemocníc, ktoré patria do skupiny Penta Hospitals International, nájdete takmer vo všetkých regiónoch Slovenska. Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a vo východnej Európe.
Sme integrovaným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti novej generácie.
Pro Care, a.s. je sieť, ktorú tvorí 12 polikliník. Je vybavená odborníkmi, najmodernejším technickým vybavením a príjemným estetickým prostredím, kde odbornosť a ľudský prístup je vždy na prvom mieste.
Svet zdravia, a.s. je sieťou silných a stabilných regionálnych nemocníc. V súčasnosti spravujeme 17 všeobecných nemocníc v rámci Slovenska, sme tak najväčšou sieťou ústavných zdravotníckych zariadení na Slovensku. Toto unikátne postavenie nás motivuje k neustálemu zlepšovaniu našich služieb, ale i k zvyšovaniu štandardov poskytovania zdravotnej starostlivosti v celoslovenskom meradle. Meníme tvár našich nemocníc, dizajnujeme nové procesy.
Našim pacientom ponúkame dostupnú a vysokokvalitnú zdravotnú starostlivosť, otvorenú komunikáciu, dôveru a oporu v momentoch, keď ju najviac potrebujú.
Rozvíjame dopravnú zdravotnú službu, ako kľúčovú výhodu siete.

www.svetzdravia.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Einsteinova 23-25
851 01 Bratislava
ID: 3270332   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   738,72€