Vodič vozidla DZS

Nemocnica na okraji mesta, n.o. Nová nemocnica 511, 95801 Partizánske, okres Partizánske
Termín nástupu
assap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

V sieti Penta Hospitals vytvárame modernejšie medicínske prostredie nemocníc a polikliník. Spájajú nás spoločné hodnoty ako rešpekt, zodpovednosť a tímová práca. Pre nás je každý pacient priorita.

Staňte sa našou súčasťou a prispievajte k zlepšovaniu kvality zdravotníctva na Slovensku.

Náplň práce a zodpovednosť

Pre okres Partizánske
  • • prevoz pacientov na vyšetrenie, hospitalizáciu, prevoz medzi zdravotníckymi zariadeniami,
• doprovod pacientov na ambulanciu, vyšetrenie
• pomoc prevážaným pacientom, manipulácia s imobilnými pacientmi na lehátku alebo sedačke
• prevoz krvi, biologického materiálu,
• prevoz zdravotníckeho personálu,
• vedenie agendy o prevezených pacientoch a prevádzke vozidla,
• starostlivosť o zverené vozidlo
• ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného

Čo Vám ponúkame

Podpora Vašej kvalifikácie/rastu
• stabilná a stále sa rozvíjajúca spoločnosť,
• nový vozový park,
• úrazové poistenie pri výkone povolania,
• stravné lístky,
• nadštandardná zdravotná starostlivosť,
• zamestnanecké karty na benefity u našich partnerov (lekárne Dr. Max, Slovnaft)
Benefity

Kandidát by mal mať

Čo od Vás očakávame

minimálne 2 roky praxe ako profesionálny vodič s vodičským oprávnením skupiny B a viac
prax na pozícii sanitár, opatrovateľ, zdravotná sestra, zdravotnícky asistent a pod. výhodou
nevyhnutná znalosť cestnej siete v okrese Partizánske

• komunikatívnosť,
• zodpovednosť,
• trpezlivosť
• samostatnosť,
• flexibilita,
• aktívny prístup,
• dodržiavanie pravidiel,
• schopnosť určiť priority
• empatia
• ochota pomáhať

Vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Prosíme uchádzačov o predloženie motivačného listu a životopisu v SJ na adresu: [email protected]

Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. A budú zaradený do výberového konania.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti SVET ZDRAVIA, a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Kontaktovať Vás bude

Ing. Dominika Mušinská
E-mail: poslať životopis
MÁM ZÁUJEM

Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a východnej Európe.

www.procare.sk
www.pentahospitals.sk/volne-pozicie

ID: 3249480  Dátum zverejnenia: 21.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou