Pomocník v kuchyni

Svet zdravia, a.s.

Miesto práce
Veľkoblahovská 23, 929 01 Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomocník v kuchyni vykonáva pomocné práce pri príprave
potravín na varenie, pri výdaji jedál, obsluhuje jednoduché
kuchynské stroje a zabezpečuje udržiavanie čistoty vo všetkých
priestoroch príslušnej stravovacej prevádzky.
- čistenie zeleniny
- - čistenie a upratovanie zariadení a vybavenia prevádzok služieb (obchody, reštaurácie) nutná
- jednoduché a pomocné práce pri príprave jedál pomocou ručných nástrojov nutná
- ošetrovanie kuchynského náradia a vybavenia nutná
- príprava surovín na výrobu jedál nutná
- ručné umývanie riadu nutná
- skladovanie potravinárskych surovín nutná
- udržovanie čistoty a poriadku vo zverenej budove a jej okolí nutná
- výpomoc pri výrobe jedál nutná
- základné upratovacie činnosti v oblasti hotelierstva a reštauračných služieb

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 39 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Na výkon tohto zamestnania sa vyžaduje nasledovný certifikát:
- odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a
uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o
ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších

Svet zdravia je sieťou silných a stabilných regionálnych nemocníc. Našim pacientom ponúkame dostupnú a vysokokvalitnú zdravotnú starostlivosť, otvorenú komunikáciu, dôveru a oporu v momentoch, keď ju najviac potrebujú. V súčasnosti spravujeme 17 všeobecných nemocníc v rámci Slovenska, sme tak najväčšou sieťou ústavných zdravotníckych zariadení na Slovensku. Toto unikátne postavenie nás motivuje k neustálemu zlepšovaniu našich služieb, ale i k zvyšovaniu štandardov poskytovania zdravotnej starostlivosti v celoslovenskom meradle.

www.svetzdravia.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Einsteinova 23-25
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Kubicová
E-mail: poslať životopis
ID: 3235806   Dátum zverejnenia: 7.11.2017