Sestra na lôžkovom oddelení

Nemocnica s poliklinikou Dunajská Streda, a.s. Veľkoblahovská 23 Dunajská Streda 929 01, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

V sieti Penta Hospitals vytvárame modernejšie medicínske prostredie nemocníc a polikliník. Spájajú nás spoločné hodnoty ako rešpekt, zodpovednosť a tímová práca. Pre nás je každý pacient priorita.

Staňte sa našou súčasťou a prispievajte k zlepšovaniu kvality zdravotníctva na Slovensku.

Náplň práce a zodpovednosť

Chceš sa aj ty pridať do nášho tímu špecialistov? Rád by si sa aj ty posunul vo svojej kariére a pracoval u silného a stabilného zamestnávateľa?

Pre našu nemocnicu v Dunajskej Strede hľadáme Sestru na lôžkovom oddelení
čo by bolo tvojou náplňou práce?
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • Komplexná ošetrovateľská starostlivosť o pacientov na lôžkovom oddelení zdravotníckych zariadení vykonávaná sestrou samostatne alebo v spolupráci s lekárom.
  • poskytovať ošetrovateľskú starostlivosť s dôrazom na maximálnu kvalitu a efektívnosť
  • pracovať v súlade so štandardizovanými ošetrovateľskými postupmi
  • viesť ošetrovateľskú dokumentáciu o pacientovi v súlade s odborným usmernením MZ SR
  • identifikovať potreby ošetrovateľskej starostlivosti pacienta
  • dodržiavať zásady BOZP - PO, Pracovného poriadku a interných smerníc
  • dodržiavať hygienicko-epidemiologický režim

Čo Vám ponúkame

práca v tíme špecialistov na profesionálnej úrovni
dynamické a prestížne pracovné prostredie
kariérny rast
dobré platové ohodnotenie
práca pre sieť niekoľkých spoločností
rôzne finančné i nefinančné Benefity
Benefity

Kandidát by mal mať

Čo od Vás očakávame

  • lojálnosť
  • proaktivita
  • zmysel pre detail a flexibilnosť
  • ochota učiť sa nové veci
  • schopnosť pracovať v tíme

Vzdelanie

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti SVET ZDRAVIA, a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Kontaktovať Vás bude

Ing. Dominika Mušinská
E-mail: poslať životopis
MÁM ZÁUJEM

Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a východnej Európe.

www.procare.sk
www.pentahospitals.sk/volne-pozicie

ID: 3191920  Dátum zverejnenia: 19.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou