Samostatný odborný referent útvaru krízového riadenia a hospodárskej mobilizácie

Svet zdravia, a.s.

Miesto práce
Jánskeho 1 ,052 01 Spišská Nová Ves

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie realizácie opatrení hospodárskej mobilizácie a krízového plánovania
- spracovávanie a vedenie krízového plánu a predpísanej dokumentácie
- aktualizovanie predpísanej agendy a vykonávanie administratívnych činností
- vedenie účtovných dokladov na financovanie subjektu HM a evidencie majetku HM
- spracovávanie ročného Plánu hlavných úloh prípravy subjektu HM na obranu, krízové situácie a na plnenie opatrení HM a jeho vyhodnotenia

Kariérne benefity
1. Prestížny zamestnávateľ
2. Priateľská pracovná atmosféra
3. Práca s poprednými expertami
4. Atraktívny rozvojový program
5. Podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov
6. Karta zliav

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu radka.sefcikova@svetzdravia.com

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vítané kvalifikačné predpoklady - minimálne trojročné skúsenosti v oblasti krízového plánovania a hospodárskej mobilizácie, skúsenosti zo vzdelávania dospelých, komunikatívnosť

Svet zdravia je sieťou silných a stabilných regionálnych nemocníc.
Našim pacientom ponúkame dostupnú a vysokokvalitnú zdravotnú starostlivosť, otvorenú komunikáciu, dôveru a oporu v momentoch, keď ju najviac potrebujú.
V súčasnosti spravujeme šestnásť všeobecných nemocníc v rámci Slovenska, sme tak najväčšou sieťou ústavných zdravotníckych zariadení na Slovensku.
Toto unikátne postavenie nás motivuje k neustálemu zlepšovaniu našich služieb, ale i k zvyšovaniu štandardov poskytovania zdravotnej starostlivosti v celoslovenskom meradle.

www.svetzdravia.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Office: Trade Center, Trieda SNP 37/395, 04011 Košice
040 11 Košice
ID: 3179188   Dátum zverejnenia: 5.9.2017