Vodič DZS

Miesto práce
okres Galanta
Termín nástupu
po ukončení výberového konania
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

V sieti Penta Hospitals vytvárame modernejšie medicínske prostredie nemocníc a polikliník. Spájajú nás spoločné hodnoty ako rešpekt, zodpovednosť a tímová práca. Pre nás je každý pacient priorita.

Staňte sa našou súčasťou a prispievajte k zlepšovaniu kvality zdravotníctva na Slovensku.

Náplň práce a zodpovednosť

  • Zabezpečuje prevoz pacientov počas pracovnej doby, prevoz pacientov počas služby (pohotovosť po pracovnej dobe)
  • Zabezpečuje a zodpovedá za prevoz biologického materiálu na diagnostiku
  • V prípade potreby zabezpečuje dovoz lekára a sestry, ktorí majú príslužbu, , prevoz detského pacienta,
  • Zodpovedá za žiadanky na prepravu, ich potvrdenie príslušným lekárom a spätné doručenie na dispečing
  • Zodpovedá za technický stav vozidla, čistotu vozidla a vedie predpísanú evidenciu spojenú s užívaním motorového vozidla, jeho údržbou, opravami a dezinfekciou
  • Dodržiava dopravné predpisy, harmonogram rozvozov

Čo Vám ponúkame

Podpora Vašej kvalifikácie/rastu
  • motivujúce a spravodlivé mzdové ohodnotenie
  • perspektívne a stabilné zamestnanie vo Vašom regióne
  • spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy
  • zamestnanecké Benefity
Benefity

Kandidát by mal mať

Čo od Vás očakávame

minimálne 2 roky praxe ako profesionálny vodič s vodičským oprávnením skupiny B a viac
psychická spôsobilosť na prácu vodiča – psychotesty
prax na pozícii sanitár, opatrovateľ, zdravotná sestra, zdravotnícky asistent a pod. výhodou
nevyhnutná znalosť cestnej siete v oblasti Galanta

komunikatívnosť, bezúhonnosť
zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, aktívny prístup, dodržiavanie pravidiel, schopnosť určiť priority
výpis z registra trestov

Vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Prosíme uchádzačov o predloženie motivačného listu, CV v SJ na adresu: [email protected]

Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. A budú zaradený do výberového konania.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti SVET ZDRAVIA, a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Kontaktovať Vás bude

Mgr. Miroslava Pástorová
Tel.: +421907716997
E-mail: poslať životopis
MÁM ZÁUJEM

Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a východnej Európe.

www.procare.sk
www.pentahospitals.sk/volne-pozicie

ID: 2833414  Dátum zverejnenia: 30.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou