Manažér/Manažérka pobočiek SVET ZDRAVIA

SVET ZDRAVIA SK s. r. o.

Miesto práce
Kladnianska 46, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
2000-2500 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Svet zdravia je najväčšia sieť výživových poradní na Slovensku a v Českej republike. Naším klientom ponúkame predovšetkým individuálny prístup a lekársku podporu na ceste za ľahším a zdravším životným štýlom.

Radi do svojho týmu príjmeme MANAŽÉRA/MANAŽÉRKU POBOČIEK SVETA ZDRAVIA.

Hľadáme zrelú a samostatnú osobnosť, ktorá bude mať široké skúsenosti v obchode a vedení zamestnancov.
Hľadáme niekoho, kto je komunikativny, flexibilný, férový,spoľahlivý, nemá problém vyjadriť svoj názor,zaujíma sa o zdravý životný štýl, má analytické myslenie, dokáže čítať medzi číslami, má preukazateľné obchodné skúsenosti a prax s vedením týmu.

ČO TATO PRÁCA OBNÁŠA?
Budete zodpovedný za manažérske riadenie a obchodné výsledky naších poradní na Slovensku. Budete tiež manažérskou podporou pre naše franchisy

Hľadáme manažéra so záujmom o zdravý životný štýl. Nie naopak. Niekoho, kto nemá problém cestovať v rámci naších pobočiek.

Existujúce pobočky sú plne funkčné a úspešné, ale potrebujú manažérsku podporu. Ak sa nový manažér bude orientovať v oblasti zdravej výživy, bude to pre neho veľká výhoda. Úplne nevyhnutnou podmienkou však je, aby náš nový kolega mal predovšetkým preukazatelné dobré výsledky z predchádzajúcej praxe a skúsenosti s riadením týmu. Na tejto pozícii nepotrebujeme nevyhnutne nikoho, kto je jednotka vo výžive. Od toho máme profesionálny a odborný tým výživových poradcov. Potrebujeme manažéra/ku,ktorý mā analytické myslenie, dokáže sa na veci pozerať cez čísla, dokáže upozorniť na slabé stránky systému, kde niečo uniká, alebo kde je niečoho prebytok a kde je potrebné niečo zlepšiť. Osobnosť, ktorá je vhodná do prevádzky, dokáže motivovať a viesť tým, ak bude potrebné dokáže aj zatlačiť, bude prichádzať s novými nápadmi, ktoré dokáže aj zrealizovať, jeho cieľom bude zvyšovať produktivitu pobočiek.

ČO ZA TO PONÚKAME?
Ponúkame novú kariérnu príležitosť. Adekvátne a motivačné finančné ohodnotenie na úrovni manažerskej pozície. Úplnú samostatnosť, dôveru, voľnú ruku pri realizácii vaších nápadov.

Pošlite nám váš životopis a motivačný list. Tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

Svet zdravia zahŕňa jedinečný koncept starostlivosti zameranej na trvalo udržatelnej výžive človeka pomocou unikátnej metabolickej diagnostiky KNT. Máme prepracovanú detailnú diagnostiku, zostavujeme individuálne plány pre klientov s nadváhou, podvýživou, pre športovcov aj pre deti alebo diabetikov. Povieme vám, ktoré potraviny pre vás vhodné sú a ktoré zasa nie. A mohli by sme tu napísať mnoho ďalších vecí.
ID: 3349081  Dátum zverejnenia: 30.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000-2500 EUR