Parkour (workout) tréner

Svět pohybu z.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
6 - 12 EUR/hod.6 - 23 € / hod (plat sa odvíja od tvojich schopností a trénerských zručností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš pozitívny vzťah k športu (najlepšie parkour, gymnastika, workout), rád pracuješ s deťmi a hľadáš novú výzvu? Hľadáme športových trénerov po celom Slovensku (miesto, kde by si trénoval s deťmi prispôsobíme tvojmu bydlisku/lokalite).
Nemusíš byť žiadny parkour majster (no základy by si už mal mať), o kompletné zaškolenie parkourových schopností sa postaráme my.

Čo je náplňou činnosti trénera?
- vedenie skupinového tréningu detí
- naučiť svojich zverencov potrebným znalostiam v oblasti pohybu a parkouru
- dohľad na bezpečnosť pri cvičení
- dohľad na slušné správanie zverencov
- vytvoriť na tréningoch, workshopoch a campoch príjemnú atmosféru
- štúdium nových poznatkov a sebavzdelávanie
- prednášanie a vysvetľovanie cvikov, praktické ukážky cvikov

- práca pre organizáciu, ktorá zhromažďuje pod jednou strechou najlepších trénerov parkouru z celej Slovenskej a Českej republiky už od roku 2013
- kompletné zaškolenie
- možnosť neustáleho zdokonaľovania sa a kariérneho (aj finančného) rastu
- zúčastňovať sa komerčných show a natáčaní reklám pre firmy
- zúčastňovať sa parkour krúžkov, workshopov a campov:

Parkourové krúžky prebiehajú raz týždenne v trvaní 55 minút, workshopy sú jednodňové podujatia, ktoré trvajú 6 hodín, organizované zväčša cez víkend, no a letné tábory, ktoré trvajú 7 dní a ktorých hlavnou témou je opäť parkour a jeho tréning. Nemusíš chodievať na všetky vyššie spomenuté akcie, stačí pokiaľ sa zameriaš napr. iba na krúžky (pokiaľ chceš mať víkend voľný) a vyplniť si tak poobedie v niektorom dni v týždni.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareaguješ. Napíš nám niečo o sebe, svojom vzťahu k športu a k deťom a spolu so svojím životopisom pošli na [email protected] - jednotlivé životopisy vyhodnotíme a dáme spätnú väzbu KAŽDÉMU uchádzačovi.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívny vzťah k športu
- schopnosť pracovať s deťmi
- čas aspoň 1 hodina týždenne v poobedňajších
- hodinách
- disciplína
- chuť učiť sa novým veciam
- komunikatívnosť
- zodpovednosť, spoľahlivosť a samostatnosť
- pozitívny prístup k životu
- tímová práca

Svět pohybu je výchovno-vzdelávacia agentúra a usporiadateľ akcií značky ZOHIR (parkour tábory, parkour workshopy, parkour krúžky). Na našich akciách kladieme veľký dôraz na bezpečnosť a rozvoj pohybových schopností.
Pri zrode ZOHIR stojí Tomáš ´Zony´ Zonyga a Tomáš ´Sahir´ Taran, ktorí spolu ešte ako deti začínajú trénovať parkour. Neskôr slovo 'ZOHIR' začína byť v komunite veľmi používané. Počas ich štúdia na zahraničnej škole Gerlev Idrætshøjskole v Dánsku sa zrodí ich vízia. Po návrate do Českej republiky spájajú sily s ďalšími významnými predstaviteľmi parkouru v tuzemsku a dávajú veci do pohybu.

Čo robíme a prečo sa k nám pridať?

- Zhromažďujeme pod jednou strechou najlepších trénerov z celej Slovenskej republiky
- Sprístupňujeme parkour širokej verejnosti vďaka pravidelným tréningom pre deti
- Prostredníctvom blogu predávame informácie týkajúce sa riadenia športového tréningu a tréningu parkouru
- Organizujeme jedinečné parkourové tábory a parkour workshopy
- Uskutočňujeme komerčné zákazky pre firemných klientov
- Natáčame návody/tutoriály na parkour, blogy a tematické rozhovory
- Vzdelávame a vedieme mladú generáciu k správnym hodnotám, za ktoré považujeme najmä zodpovednosť, rešpekt a pokoru.
- V neposlednom rade veríme, že parkour je pre každého.
ID: 3635780  Dátum zverejnenia: 3.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 - 12 EUR/hod.6 - 23 € / hod (plat sa odvíja od tvojich schopností a trénerských zručností)