Inzerát na parkour trénera / lektora

Svet pohybu Slovensko o.z.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 - 16 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca s deťmi a miluješ šport?
Miluješ parkour, gymnastiku, workout?
Potom hľadáme práve Teba!

Staň sa členom Zohir family
Nájdeš nás na stránke: https://www.zohir.sk/
Sme mladá a dynamická firma, ktorá má blízko k technológiám, športu a zdravému životnému štýlu. Rozširujeme svoj tím a ponúkame možnosť spolupráce parkourovým nadšencom.

Náplň práce:
Príprava a realizácia tréningov a ďalšieho programu pre deti.
Vysvetľovanie a praktické ukážky cvikov.
Vzdelávanie - rozhovory na tému spojené s tréningom a osobným rozvojom.
Dohľad na dodržiavanie bezpečnosti a hygienických predpisov.
Vedenie zvereného oddielu a evidencia dochádzky.

Ponúkame:
Práca pre organizáciu, ktorá zastrešuje najlepšie tréneri parkouru z celej Slovenskej republiky
Prácu s deťmi na krúžkoch, workshopoch, prímestských kempoch a táboroch.
Pri vzájomnej spokojnosti ponúkame dlhodobú spoluprácu

Finančné ohodnotenie podľa odbornosti v rámci zaradenia do kategórie Možnosti kariérneho rastu:
asistent trénera - tréner junior - senior tréner - top tréner
Možnosť zúčastňovať sa komerčných show a natáčania reklám.
Zvýhodnená cena parkourovej licencie.
Flexibilné skrátený úväzok na DPP alebo práca na ŽL.

Požadujeme: skúsenosti z oblasti športu a s vedením detí výhodou je spoľahlivosť, zodpovednosť, pracovitosť, kladný vzťah k deťom, chuť sa neustále rozvíjať a vzdelávať, vek od 16 rokov.
Hľadáme trénerov vo všetkých lokalitách a mestách Slovenska.

Ďalší postup:
Pošli nám tvoje meno, email a tel. kontakt na teba a mi sa ti ozveme s ďalšou spoluprácou, ktorá bude prebiehať formou krátkého dotazníku a pohovoru, potom praktickými ukážkami na Workshope v jednotlivých mestách Slovenska s našimi trénermi.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Svet pohybu Slovensko o.z. - je výchovno-vzdelávacia agentúra a usporiadateľ akcií značky ZOHIR (parkour tábory, parkour workshopy, parkour krúžky). Na našich akciách kladieme veľký dôraz na bezpečnosť a rozvoj pohybových schopností pre deti od 8 rokov.
Pri zrode ZOHIR stojí Tomáš ´Zony´ Zonyga a Tomáš ´Sahir´ Taran, ktorí spolu ešte ako deti začínajú trénovať parkour. Neskôr slovo 'ZOHIR' začína byť v komunite veľmi používané. Počas ich štúdia na zahraničnej škole Gerlev Idrætshøjskole v Dánsku sa zrodí ich vízia. Po návrate do Českej republiky spájajú sily s ďalšími významnými predstaviteľmi parkouru v tuzemsku a dávajú veci do pohybu.

Čo robíme a prečo sa k nám pridať?

- Zhromažďujeme pod jednou strechou najlepších trénerov z celej Slovenskej republiky
- Sprístupňujeme parkour širokej verejnosti vďaka pravidelným tréningom pre deti
- Prostredníctvom blogu predávame informácie týkajúce sa riadenia športového tréningu a tréningu parkouru
- Organizujeme jedinečné parkourové tábory, parkour workshopy a parkour krúžky
- Uskutočňujeme komerčné zákazky pre firemných klientov (točíme napr. reklamné spoty)
- Natáčame návody/tutoriály na parkour, blogy a tematické rozhovory
- Vzdelávame a vedieme mladú generáciu k správnym hodnotám, za ktoré považujeme najmä zodpovednosť, rešpekt a pokoru.
- V neposlednom rade veríme, že parkour je pre každého.
ID: 3991127  Dátum zverejnenia: 23.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.