Hlavný účtovník

Svet nápojov s.r.o.

Miesto práce
Svet nápojov, Oravická 615, 028 01 Trstená
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 600 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy závisí od skúseností, odbornosti a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komplexné vedenie podvojného účtovníctva v súlade s platnými právnymi predpismi a účtovnými predpismi
• zabezpečovanie fakturácie, účtovanie faktúr, dobropisov a interných dokladov
• riadne evidovanie zverených účtovných dokladov
• sledovanie pohľadávok a záväzkov
• spracovanie výkazov k DPH
• vypracovávanie mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok.
• spracovanie daňových priznaní a miezd
• pripravovanie výkazov pre Štatistický úrad SR.
• komunikovanie s audítormi, daňovými úradmi a inými inštitúciami
• určovanie metodiky účtovania v spoločnosti a podieľanie sa na tvorbe interných smerníc týkajúcich sa účtovníctva.
• evidencia a účtovanie investičného majetku a drobného investičného majetku
• účtovanie odpisov (daňové, účtovné)
• sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch
• kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy

• stabilné zamestnanie v úspešnej rozrastajúcej sa rodinnej firme
• možnosť sebarealizácie
• mladý, dynamický, priateľský a veselý kolektív
• firemné spoločenské akcie
• zamestnanecké zľavy - zvýhodnený nákup tovaru z nášho sortimentu
• odmeny a priebežné prehodnocovanie mzdového ohodnotenia
• výplatný termín do 15. v nasledujúcom mesiaci

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Uchádzačov, ktorých naša ponuka zaujala prosíme o kontaktovanie zaslaním životopisu spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na e-mail. Dovoľujeme si Vás informovať, že odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
KROS Olymp - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

vedenia účtovníctva

Počet rokov praxe

5

Hľadáme šikovného človeka s analytickým myslením, schopného samostatne a zodpovedne pracovať, pri tejto práci je samozrejmosťou spoľahlivosť, diskrétnosť, presnosť, precíznosť a orientácia na detail. Musí mať výborne zvládnutú organizáciu času - time management, schopnosť dokončiť všetky zverené úlohy je povinná.
Požadujeme prax vo vedení komplexného účtovníctva, výbornú znalosť slovenských účtovných predpisov a súvisiacej daňovej legislatívy.

Predaj alkoholu je našou náplňou od roku 1993, a za túto dobu sme obslúžili tisícky spokojných zákazníkov. Sme stabilná firma zameraná predovšetkým na kvalitný alkohol.
V portfóliu máme viac ako 5.000 druhov produktov na sklade a to čo si objednáte vám okamžite expresne pošleme. Šiesty rok po sebe máme titul SHOP ROKA za kvalitu v kategórií jedlo a nápoje. Ponúkame vám stovky nápojov od bežných druhov ako je vodka, rum, whisky, koňak po exotickejšie ako aquavit, cachaca, mezcal a iné.
ID: 4078817  Dátum zverejnenia: 11.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac