Social media specialist

Svet nápojov s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiackonečná mzda sa odvíja od preukázaných schopností a predchádzajúcej praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu nadšencov, pre ktorých je hľadanie tých najzaujímavejších fliaš z celého sveta nielen prácou, ale aj vášňou hľadáme skúseného a samostatného kreatívca, pre ktorého je práca na sociálnych sieťach zábavou aj potešením. Sme slovenský eshop s vášňou pre kvalitný originálny alkohol z celého sveta.

Úlohy na ktoré sa môžeš tešiť:
- tvorba online projektov a marketingových kampaní, ktoré reálne ovplyvňujú trh
- spolupráca s marketingovým tímom na plánovaní a realizácii marketingových aktivít spoločnosti
- profesionálny copywriting
- participácia na tvorbe obsahu na webovej stránke spoločnosti

Čo ťa bude čakať:
- navrhovanie komunikačných stratégií pre sociálne siete a príprava obsahových plánov
- správa, plánovanie a príprava príspevkov na –

Tvojou úlohou budú najmä nápady a copywriting. Videá a grafiky si vymyslíš, ale vyprodukujú ti ich kolegovia :)
- stratégia a exekúcia online kampaní aj priebežná platená podpora postov na sociálnych sieťach
- community management
- sledovanie trendov v digitále a vzdelávanie seba aj kolegov
- budeš pomáhať marketingovému tímu dosahovať excelentné výsledky a hľadať nové inovatívne postupy a nástroje, ako byť neustále popredu a udržať sa medzi absolútnou špičkou

Čo od teba očakávame my:
- minimálne 3 ročné skúsenosti
- mať aktuálne informácie o trendoch na sociálnych sieťach v miestnom i medzinárodnom online priestore
- pravidelný monitoring trhu, sledovanie konkurencie v miestnom i medzinárodnom online i offline priestore
- ľudský a zároveň profesionálny prístup
- spoľahlivosť a zodpovednosť sú samozrejmosťou
- silná orientácia na výsledok
- analýza predaja s cieľom vytvoriť najpútavejšie a najinovatívnejšie spôsoby, ako zvýšiť predaj a rozšíriť povedomie o jednotlivých marketingových aktivitách na sociálnych sieťach
- analýza výsledkov kampaní a odporúčanie na optimalizáciu kampaní na sociálnych sieťach
- zabezpečenie toho, aby sa stratégie spoločnosti dobre odrážali vo všetkých kampaniach
- podieľanie sa na príprave a organizácii eventov
- okrem toho by si mal ovládať: Facebook Business Manager/Suit, Facebook Ads, Creator Studio, Zoomsphere, Social Studio alebo iný podobný tool, Google Analytics, Google Ads by boli fajn, ale vôbec nie sú podmienkou

- možnosť pracovať v peknom office s dobrou kávou, ale aj z domu
- flexibilný pracovný čas
- účasť na rôznych festivaloch
- stabilné zamestnanie v úspešnej rozrastajúcej sa rodinnej firme
- možnosť sebarealizácie a kariérneho postupu
- mladý, dynamický, priateľský a veselý kolektív
- firemné spoločenské akcie
- zamestnanecké zľavy - zvýhodnený nákup tovaru z nášho sortimentu
- odmeny a priebežné prehodnocovanie mzdového ohodnotenia
- výplatný termín do 15. v nasledujúcom mesiaci

Uchádzačov, ktorých naša ponuka zaujala prosíme o kontaktovanie zaslaním životopisu spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na e-mail. Dovoľujeme si Vás informovať, že odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 3 roky

• zručnosti v písaní veľmi dobrých faktických a jazykových textov na akúkoľvek tému
• kreativita, radosť z písania a tvorenie zrozumiteľných viet
• vynikajúca komunikačná schopnosť a vynaliezavosť v písaní
• schopnosť vyhľadávať podrobné informácie
• pracovitosť, samostatnosť, zodpovednosť

Predaj alkoholu je našou náplňou od roku 1993, a za túto dobu sme obslúžili tisícky spokojných zákazníkov. Sme stabilná firma zameraná predovšetkým na kvalitný alkohol.
V portfóliu máme viac ako 5.000 druhov produktov na sklade a to čo si objednáte vám okamžite expresne pošleme. Šiesty rok po sebe máme titul SHOP ROKA za kvalitu v kategórií jedlo a nápoje. Ponúkame vám stovky nápojov od bežných druhov ako je vodka, rum, whisky, koňak po exotickejšie ako aquavit, cachaca, mezcal a iné.
ID: 3848076  Dátum zverejnenia: 22.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac