Grafik

Svet nápojov s.r.o.

Miesto práce
Oravická 615, 028 01 Trstená
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
900 EUR/mesiackonečná mzda sa odvíja od preukázaných schopností a rokov praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a kreatívneho, mladého grafika, ktorý má záujem sa posunúť ďalej a stane sa posilou nášho marketingového tímu.
-spolupráca s marketingovým tímom na plánovaní a realizácii marketingových aktivít spoločnosti
- tvorba grafických návrhov rôznych typov: katalógy, letáky, inzercia, vizitky, prvky pre webové stránky, bannery, posty na sociálne siete, výrobky, logá, atď.
- grafické spracovanie podkladov a následný export do vhodných formátov.
- grafické spracovanie reklamy v závislosti od celkovej koncepcie. Kreatívny prístup so zameraním na stanovený cieľ komunikácie.
- komunikácia s zhotoviteľmi tlačových podkladov

Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti, zamestnanecké zľavy a výhody

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Základy
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
CorelDRAW - Pokročilý

Výhodou je prax v podobnej oblasti
Kreativita a rafické cítenie

Predaj alkoholu je našou náplňou od roku 1993, a za túto dobu sme obslúžili tisícky spokojných zákazníkov. Sme stabilná firma zameraná predovšetkým na kvalitný alkohol.
V portfóliu máme viac ako 5.000 druhov produktov na sklade a to čo si objednáte vám okamžite expresne pošleme. Šiesty rok po sebe máme titul SHOP ROKA za kvalitu v kategórií jedlo a nápoje. Ponúkame vám stovky nápojov od bežných druhov ako je vodka, rum, whisky, koňak po exotickejšie ako aquavit, cachaca, mezcal a iné.
ID: 3846599  Dátum zverejnenia: 13.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac