Pracovník zákazníckeho centra

Svet nápojov s.r.o.

Miesto práce
Oravická 615, 028 01 Trstená
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiacpodľa skúseností a dosiahnutého výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie poradenstva o našich produktoch
Práca s objednávkami z nášho e-shopu
Obsluha klientov v zmysle telefonického alebo písomného informovania o dodávkach, či zmenách súvisiacich so zmenou ponúkaného tovaru, objednávkami, reklamáciami, obchodnými podmienkami, logistikou
Spracovávanie reklamácií klientov, vedenie evidencie a štatistické spracovávanie reklamácií
Aktualizácia internej databázy klientov
Zastupovanie pri spracovávaní ďalších objednávok a reklamácií v neprítomnosti kolegov

Poprosíme kontaktovať zaslaním životopisu na e-mail. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

POHODA (účtovníctvo) - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Komunikatívny a zodpovedný typ, ktorý je zákaznícky orientovaný, má skúsenosti so zákazníckym servisom a si asertívny.

Predaj alkoholu je našou náplňou od roku 1993, a za túto dobu sme obslúžili tisícky spokojných zákazníkov. Sme stabilná firma zameraná predovšetkým na kvalitný alkohol.
V portfóliu máme viac ako 5.000 druhov produktov na sklade a to čo si objednáte vám okamžite expresne pošleme. Šiesty rok po sebe máme titul SHOP ROKA za kvalitu v kategórií jedlo a nápoje. Ponúkame vám stovky nápojov od bežných druhov ako je vodka, rum, whisky, koňak po exotickejšie ako aquavit, cachaca, mezcal a iné.
ID: 3807632  Dátum zverejnenia: 20.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac