Asistentka / Asistent predaja - Svet nápojov

Svet nápojov s.r.o.

Miesto práce
Račianska, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
900 EUR/mesiacZákladná mzda + prémie na základe objemu predaja + nadčasové príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluhovanie zákazníkov
- Vykladanie, vystavovanie, čistenie a označovanie tovaru
- Odporúčanie výrobkov, ktoré najlepšie spĺňajú potreby zákazníka
- Sledovanie stavu zásob tovaru v predajni
- Komunikovanie aj so zákazníkmi, ktorí preferujú komunikáciu po telefóne, alebo e-mailom.
- Príprava objednávok, ktoré si zákazníci objednajú cez e-shop

- Výborný motivačný program - % k platu na základe objemu predaja.
- Kreatívna práca s tovarom najvyššej kvality
- Práca v stabilnej, rýchlo rozvíjajúcej sa spoločnosti
- Možnosť kariérneho rastu
- Ročné bonusy
- Pracovná doba vo forme krátkeho/dlhého týždňa

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, na základe zaslaných životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zaujímaš sa o alkoholické nápoje
Zvládaš základnú užívateľskú znalosť PC
Poznáš význam slova "na dobierku" a " platba kartou online
Si komunikatívny a dokážeš udržať emócie na uzde
Situácie riešiš s pozitívnym nábojom a asertivitou
Máš tímového ducha, pretože u nás pracujeme ako tím
Skúsenosti z predajne, alebo zákazníckeho servisu sú rozhodne výhodou, no nie sú podmienkou
Potrebujeme tímových hráčov, ktorí dokážu spolupracovať s kolegami a ťahať s nimi za jeden povraz
Snaha a chuť spraviť krok navyše sa u nás cenia a preto, ak chceš na sebe pracovať a rásť spolu s nami, neváhaj nás kontaktovať.

Predaj alkoholu je našou náplňou od roku 1993, a za túto dobu sme obslúžili tisícky spokojných zákazníkov. Sme stabilná firma zameraná predovšetkým na kvalitný alkohol.
V portfóliu máme viac ako 5.000 druhov produktov na sklade a to čo si objednáte vám okamžite expresne pošleme. Šiesty rok po sebe máme titul SHOP ROKA za kvalitu v kategórií jedlo a nápoje. Ponúkame vám stovky nápojov od bežných druhov ako je vodka, rum, whisky, koňak po exotickejšie ako aquavit, cachaca, mezcal a iné.
ID: 3786491  Dátum zverejnenia: 9.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac