Obchodný zástupca – produktový špecialista

SVET DREVA s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
980 - 2 000 EUR/mesiacPo odpracovaní 24 mesiacov Vám poskytneme letný príspevok na dovolenku a možnosť získať 13. plat pri splnení ročného plánu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nadšeného a energického jedinca, ktorý sa stane súčasťou nášho dynamického tímu v spoločnosti SVET DREVA s.r.o. ako Obchodný zástupca – produktový špecialista. Od roku 2005 pôsobíme na trhu s veľkoobchodom a maloobchodom, kde ponúkame širokú škálu podláh, dverí, terás a doplnkového sortimentu. Ako rastúca spoločnosť, ktorá kráča s dobou, hľadáme osobu, ktorá bude spolupracovať s predajcami, architektmi, dizajnérmi a projektantmi na celoslovenskej úrovni, objavovať nové príležitosti a budovať obchodnú sieť.

​Na tejto pozícii máme pre Vás prácu na trvalý pracovný pomer s odborným zaškolením k našim produktom. Vieme, že samoštúdium je dôležitou súčasťou Vašej odbornosti, preto podporujeme neustály rozvoj a vzdelávanie. Ako naša posila budete reprezentovať kvalitné a prémiové značky, ktoré sú známe na európskom trhu. K dispozícii Vám bude služobný automobil a telefón, ako aj možnosť nákupu tovaru za zamestnanecké ceny.​

Informácie o výberovom konaní

životopis posielať na e-mail: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, stavebníctvo, dizajn a architektúra ....

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Fakturácia - Základy
KROS Omega - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Hľadáme kandidáta, ktorý je usmiaty, komunikatívny, s pozitívnym prístupom a dobrou náladou. Ak máte chuť učiť sa a stať sa odborníkom vo Vašom odbore, ak ste zručný v práci s webom, novými médiami a nechýba Vám kreativita, potom ste práve Vy ten, koho hľadáme. Ponúkame Vám tvorivú a zaujímavú prácu, kde budete mať priestor pracovať na sebe a stať sa najlepším vo svojom odbore.

V spoločnosti SVET DREVA s.r.o. máte jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou priateľského kolektívu a príjemného pracovného prostredia, kde každý hľadíme na to, aby sme boli najlepší v tom, čo robíme.​

Spoločnosť SVET DREVA s.r.o. je na trhu už od roku 2005 a špecializujeme sa na predaj podláh, dvier, terás, fasád a širokého sortiment doplnkov pre interiér a exteriér. V Nitre a po celom Slovensku zastupujeme renomované domáce a zahraničné značky a posúvame hranice v oblasti predaja a poradenstva. Spoločne môžeme dosiahnuť vynikajúce výsledky a napredovať na trhu, ktorý je plný výziev, ale aj príležitostí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 2195753  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 980 EUR/mesiac