Odborný predajca – Produktový manažér (Ref. č.: 01-2019)

SVET DREVA s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 2695/9a, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Základná mzda 750 EUR, prémiová zložka + osobné ohodnotenie (100-500-Eur/mesiac)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívny predaj produktov - podlahy, podlahová chémia, terasy, fasády, dvere, nábytok
- spracovávanie cenových ponúk a poskytovanie poradenstva k produktom
- komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi – objednávanie tovaru
- práca s pokladňou a SW OMEGA - predaj na predajni
- práca s E-Shopom vybavovanie objednávok, nahrávanie produktov, fakturácia, balenie, expedícia

- motivačné finančné ohodnotenie (možnosť rastu mzdy – v závislosti od výsledkov)
- práca na trvalý pracovný pomer (TPP)
- občerstvenie na pracovisku káva, pitný režim
- služobný telefón aj na súkromné účely
- možnosť nákupu tovaru za zamestnanecké ceny
- zaškolenie skúsenými kolegami
- príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív
- Stravné lístky 4-Eur/deň
- Letný príspevok na dovolenku 500,-Eur (po odpracovaní 2 rokov)
- 13. plat pri splnení ročného plánu (po odpracovaní celého roku)

Informácie o výberovom konaní

životopis + motivačný list zasielajte
na e-mail: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, stavebníctvo, dizajn a architektúra ....

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Máš rád dizajn a cit pre zariaďovanie interiérov?
Si usmiaty, komunikatívny človek a rád predávaš?
Máš chuť sa učiť a byť v tom čo robíš odborníkom?
Vieš pracovať s webom a novými médiami a nechýbajú ti nápady?
Chceš mať tvorivú a zaujímavú prácu a chceš na sebe pracovať?

Spoločnosť SVET DREVA s.r.o. funguje od roku 2005 v Nitre. Zaoberá sa veľkoobchodom a maloobchodom s podlahami, dverami, terasami a doplnkovým sortimentom, nábytkom pre interiér a exteriér. Aktuálne máme v ponuke viacero zahraničných značiek, ktoré zastupujeme na slovenskom trhu. Sme spoločnosť, ktorá kráča s dobou a neustále hľadáme nové príležitosti.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Bratislavská 2695/9A
94901 Nitra

Kontakt

ID: 2195753  Dátum zverejnenia: 26.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda 750 EUR, prémiová zložka + osobné ohodnotenie (100-500-Eur/mesiac)