Majster Lakovňa

ŠVEC a SPOL s.r.o.

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
dohodou
1 600 - 2 200 EUR/mesiacmesačná mzda - v závislosti od skúsenosti kandidáta, počet zmien: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu majster LAKOVŇA:

  • Dohliadanie a koordinovanie činností výrobného procesu v lakovni.
  • Plánovanie a koordinovanie údržby lakovacieho zariadenia.
  • Plánovanie a organizovanie práce zamestnancov.
  • Zabezpečenie dodržiavania pracovných a technologických postupov pri nanášaní farieb.
  • Dodržiavanie stanovených časových noriem a termínov, riešenie výrobných prestojov a chýb vo výrobnom procese.
  • Vyhodnocovanie výrobných ukazovateľov a návrh opatrení na ich zlepšenie.
  • Vedenie prevádzkovej dokumentácie a informácií v IS.
  • Vedenie, motivovanie a ohodnocovanie zamestnancov.
  • Zabezpečenie dodržiavania BOZP pri práci.
  • Sledovanie dochádzky zamestnancov.
  • Zaškolovanie nových pracovníkov na jednotlivé pracovné činnosti podľa inštrukcií.

  • Stabilný a priateľský kolektív
  • Podpora počas adaptačného programu
  • Osobný a kariérny rast
  • Školiaci program/vzdelávanie (SEDUO)
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Odmeny za zlepšovacie návrhy
  • Odmena za cestu do práce na bicykli
  • Odmena za nájdenie kolegu
  • Vlastné fitnescentrum a herňa
  • Firemný časopis
  • Perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej výrobnej spoločnosti
  • Moderné pracovné prostredie

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na inzerovanú pozíciu.
Všetkým ostatným ďakujeme za prejavený záujem. Zároveň želáme veľa šťastia a úspechov pri hľadaní novej práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • Stredoškolské vzdelanie (typicky technického zamerania)
  • Znalosť práce v informačnom systéme
  • Skúsenosti s vedením tímov
  • Znalosť legislatívy
  • Komunikačné zručnosti
  • Identifikácia plytvania a zlepšovania
  • Znalosť štíhlych procesov
  • Zodpovednosť, precíznosť a samostatnosť
  • Komunikatívnosť a schopnosť úspešne plniť zadané úlohy v stanovenom čase a kvalite
  • VP sk B

Tvárnenie za studena, bodové zváranie
Zámočnícka výroba
Trieskové obrábanie
Výroba nástrojov a foriem
Lakovanie dielov

Bližšie o firme na www.svecaspol.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Motúzová
Tel.: 037/7832370, +421908755770
E-mail: poslať životopis
ID: 4806509  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac