Projektový manažér

ŠVEC a SPOL s.r.o.

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
dohodou
1 600 - 2 200 EUR/mesiacmesačná mzda - v závislosti od skúsenosti kandidáta, počet zmien: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie zákazníckych projektov v spolupráci s odbornými úsekmi na dosiahnutie stanovených cieľov z hľadiska nákladov, termínov a kvality.
- Zabezpečenie kvalitatívneho a nákladového povedomia v projektovom tíme.
- Zabezpečenie záujmov projektu a zákazníka - predstaviteľ zákazníka.
- Spolupráca pri tvorbe strategických plánov divízie, plánov výroby a rozpočtu.
- Organizácia riadenia činnosti projektového tímu. Zabezpečenie trvalého zlepšovania a rastu.
- Analýza a návrh riešenia problémov.
- Zastupovanie spoločnosti pri dôležitých rokovaniach podľa poverenia výkonného riaditeľa.

- práca v stabilnom a priateľskom kolektíve
- podpora počas adaptačného programu
- možnosť osobného a kariérneho rastu
- školiaci program / vzdelávanie (SEDUO)
- motivujúce finančné ohodnotenie
- odmeny za zlepšovacie návrhy
- odmena za cestu do práce na bicykli
- odmena za nájdenie kolegu
- vlastné fitnescentrum, herňa
- firemný časopis

- perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej výrobnej spoločnosti

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na inzerovanú pozíciu.
Všetkým ostatným ďakujeme za prejavený záujem. Zároveň želáme veľa šťastia a úspechov pri hľadaní novej práce.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- výhodou skúsenosti zo strojárskej výroby a automobilového priemyslu
- vyžaduje sa skúsenosť s európskymi zákazníkmi
- skúsenosti s riadením tímu pracovníkov a ich mentorovanie
- znalosť procesov: APQP, FMEA, VDA 6.3, IATF
- manažérske a plánovacie zručnosti, projektový manažment
- komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- výborné prezentačné schopnosti
- zodpovednosť , samostatnosť
- znalosť PC - MS Office
- flexibilita

Tvárnenie za studena, bodové zváranie
Zámočnícka výroba
Trieskové obrábanie
Výroba nástrojov a foriem
Lakovanie dielov

Bližšie o firme na www.svecaspol.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4709386  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac