Nástrojár

ŠVEC a SPOL s.r.o.

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 1 800 EUR/mesiacmesačná mzda - v závislosti od skúsenosti kandidáta, počet zmien: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zhotovovanie a zostavovanie lisovacích nástrojov
- zostavovanie skupiny a podskupiny nástrojov a prípravkov do celku podľa technologického postupu a výkresovej dokumentácie
- montáž a príprava podskupiny na strojné obrábanie
- tušírovanie nástrojov pod tušírovacím lisom
- odľadenie rozmerov výlisku podľa merového protokolu
- uskutočňovanie funkčných skúšok na skúšobnom a produkčnom lise

- práca v stabilnom kolektíve
- možnosť osobného a kariérneho rastu
- školiaci program / vzdelávanie (SEDUO)
- motivujúce finančné ohodnotenie
- odmeny za zlepšovacie návrhy
- odmena za cestu do práce na bicykli
- odmena za nájdenie kolegu
- vlastné fitnescentrum, herňa
- firemný časopis

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na inzerovanú pozíciu.
Všetkým ostatným ďakujeme za prejavený záujem. Zároveň želáme veľa šťastia a úspechov pri hľadaní novej práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
CATIA - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- predchádzajúce pracovné skúsenosti v zahraničných (nemeckých) nástrojárnach
- praktické skúsenosti s doľaďovaním a tušírovaním nástrojov hlavne pre Automotive (štrukturálne výlisky - nutnosť, pohľadové výlisky - výhodou)
- praktické skúsenosti s riešením odpruženia vo fáze skúšania a doľaďovania nástrojov
- samostatnosť, znalosť pracovných postupov potrebných pri finalizácii nástrojov

Tvárnenie za studena, bodové zváranie
Zámočnícka výroba
Trieskové obrábanie
Výroba nástrojov a foriem
Lakovanie dielov

Bližšie o firme na www.svecaspol.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4526164  Dátum zverejnenia: 23.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac