Vedúci výroby

ŠVEC a SPOL s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
od 1300€/mes. a viac (v závislosti od praxe a odborných skúseností) + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečuje celkový chod výroby v spoločnosti
vypracováva plány výroby a operatívne plány výroby
kontrola dodržiavania výrobných postupov
kontrola správnej evidencie vykonanej práce
zabezpečenie efektivity výroby minimalizáciou časov a maximalizáciou produkčných kapacít
zabezpečenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci na pracovisku a riadne používanie ochranných prostriedkov a pomôcok
kontroluje poriadok v priestoroch výroby
zavádza zlepšovanie výrobných procesov, zvyšovanie kvality, zvyšovanie bezpečnosti práce a spolupracuje na znižovaní nákladov vo výrobe
spolupráca pri zabezpečovaní odstránenia porúch s externým servisom

Prečo pracovať u nás
» sme slovenská rodinná firma s 25-ročnou tradíciou
» patríme k významným zamestnávateľom v Nitrianskom regióne
» naše portfólio výroby je diverzifikované, čo nám poskytuje stabilitu na trhu
» nedostatok práce a nútené dovolenky u nás nehrozia
» hľadáme spolupracovníkov na dlhodobú spoluprácu
» u nás si zarobíte na seba
» svoju mzdu máte vždy v termíne výplaty na účte
» pracovné vzťahy na pracovisku sú u nás prioritou
» stravovanie zamestnancov máme zabezpečené vo vlastnej jedálni
» pre zamestnancov organizujeme zaujímavé spoločné podujatia
» preplácanie nadčasov a čistenie pracovných odevov sú pre nás samozrejmosťou
» dvojzmenná prevádzka

Informácie o výberovom konaní

posielať žiadosť a životopis, resp. kontaktovať telefonicky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technické

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Komunikačné zručnosti
Samostatnosť
Skúsenosti so zváranými konštrukciami a opracovaním

Tvárnenie za studena, bodové zváranie
Zámočnícka výroba
Trieskové obrábanie
Výroba nástrojov a foriem
Lakovanie dielov

Bližšie o firme na www.svecaspol.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3523723  Dátum zverejnenia: 18.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1300€/mes. a viac (v závislosti od praxe a odborných skúseností) + prémie