Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Opatrovateľka Senec - Jánovce + možnosť ubytovania

Svätá Terézia z Lisieux, o.z. - Zariadenie pre seniorov

Miesto práce
Hrubá Borša
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 200 EUR/mesiaczáleží od dohody. Podľa odpracovaných hodín sa čistá mzda pohybuje 1000 - 1200eur + daňový bonus + odvody + strava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opatrovateľka pracujúca v sociálnom zariadení sa zameriava na tieto pracovné činnosti:
dbá o dodržiavanie vzornej čistoty a hygieny na pracovisku, podáva stravu nevládnym a imobilným klientom, zodpovedá za hygienickú manipuláciu so stravou, pracovníkom , fyzioterapeutom, ako napr. podáva informácie o aktuálnom stave klienta (telesnom, duševnom, psychickom...), pomáha pri presune na invalidný vozík, prípadne na lôžko, pomáha pri obliekaní, vyzliekaní klienta a pod.

Strava, odmeny, podľa dohody i možnosť ubytovania

Hľadáme opatrovateľku do špičkového zariadenia. Jedná sa o malé zariadenie rodinného typu s kapacitou 40 osôb.
www.tereziajanovce.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stačí aj 220hod. opatrovateľský kurz, možná prax

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vhodné povahové vlastnosti pre prácu s ľuďmi

Zariadenie pre seniorov (10km od Senca)
ID: 3910207  Dátum zverejnenia: 13.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac