1 250 - 2 050 EUR

Obchodník / Akvizítor

SVAROGUS s. r. o.

Miesto práce
Roľnícka 2, Bratislava-Vajnory
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Keďže máme sídlo v hlavnom meste, tvoje pôsobisko by malo byť tiež v Bratislave resp. v blízkom okolí. Si borec v obchode! Potrebujeme človeka, čo svojou činnosťou zabezpečí plynulý prílev nových zákazníkov. Budeš hodnotený na základe množstva ľudí, ktorí zaklopú na naše dvere a takisto aj množstva podpísaných objednávok. Máš radosť, keď dokážeš pomôcť spraviť klientovi dobré obchodné rozhodnutie. Rád komunikuješ cez telefón, no najviac miluješ osobné strtenutia. Budeš tráviť čas za kompom a takisto aj v teréne. Nerobí ti problém všetko zapisovať a neskôr ukázať formou štatistík, čo všetko sa ti tvojou šikovnosťou podarilo uskutočniť.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

520 € brutto + variabilná zložka-neobmedzene

Každá sranda niečo stojí a veríme, že aj tvoj čas je drahý. Využi ho na maximum, pretože len od tvojej aktivity bude závisieť tvoje ohodnotenie. Neponúkame žiaden fix (resp. minimálny), ale na druhej strane ani žiaden strop. Je to len na tebe. Detaily dohodneme pri osobnom stretnutí. Budeš svojim pánom. Je nám jedno, či budeš pracovať ráno o 5:00, cez deň alebo v noci o 1:00, či budeš robiť 16 hodín denne alebo len 3. Dôležité sú len výsledky. Môžeš využiť naše priestory, ale zároveň pracovať aj z domu. Rozhodnutie je na tebe.

Životopis pošli spolu s fotkou a s vysvetlením, prečo by sa ti páčilo byť v našom tíme. Vyhradzujeme si právo prvého kontaktu. Možnože ti odpovieme s menším oneskorením, kvôli množstvu emailov. Tešíme sa na teba.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Windows - pokročilý
Google AdWords - pokročilý
Google Analytics - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Vyžadujeme prax v obchode! Mal by si byť dušou obchodník a používať "zdravý sedliacky rozum". Vieš si priznať chybu, poučiť sa z nej a posunúť sa ďalej. Kontrolu nad sebou a vecami prebiehajúcimi v tvojom okolí držíš pevne vo svojich rukách. Všetky začaté činnosti doťahuješ do úspešného konca.

Sme ľudia so zanietením pre naše remeslo. Pracujeme s láskou a so snahou vždy podať ten najlepší výkon, aby náš zákazník vždy dostal 100% produkt a tie najlepšie služby. Navrhujeme a realizujeme spoľahlivé a krásne krby, pece a komínové systémy. Potrebujeme ďalšieho člena do rodiny.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Roľnícka 2/B
831 07 Bratislava - mestská časť Vajnory

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniel
E-mail: poslať životopis
ID: 3284565   Dátum zverejnenia: 11.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   520 € brutto + variabilná zložka-neobmedzene