Dizajnér - odborný predajca

SVAROGUS s. r. o.

Miesto práce
Roľnícka 2b, Bratislava-Vajnory
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
650 € brutto + variabilná zložka, spolu až 1550 € brutto a viac podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bývaš v Bratislave alebo v jej blízkom okolí. Si technický typ a zároveň vieš dobre počúvať, aby si svojmu zákazníkovi ušil návrh a ponuku na mieru. Ak ovládaš aj prácu v progame SketchUP, nerobí ti problém Excel a dokážeš vystaviť faktúru, budeme sa veľmi tešiť. Veľmi rád riešiš technické detaily. Výzvy od zákazníka berieš za svoje a chopíš sa ich s plným nasadením. Nehľadáš výhovorky, ale nachádzaš riešenia. Tvoj job bude pozostávať z tvorby cenových ponúk, dizajnových návrhov krásnych krbov a pecí, tvorby technických detailov, spracovania objednávok, vystavovania faktúr, pitia čaju a kávy. Aj keď náš odbor nie je žiadna nukleárna fyzika a dá sa v pohode zvládnuť, uvítame rýchlouka.

V našej firme majú všetci možnosť rastu. Ak budeš usilovný, podporíme ťa. Veríme, že človek by mal vždy robiť len to, čo ho baví. Je potrebné aby sa plnil plán, ale nie je až tak dôležité, či sedíš stále na stoličke hneď vedľa nás alebo občas aj doma. Ponúkame nízky fix, ale za to vysoké odmeny za tvoj výkon. Sám si stanovíš strop svojho ohodnotenia. Všetko je len na tebe.

Životopis pošli spolu s fotkou a s vysvetlením, prečo by sa ti páčilo byť v našom tíme. Vyhradzujeme si právo prvého kontaktu. Možnože ti odpovieme s menším oneskorením, kvôli množstvu emailov. Tešíme sa na teba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné,humanitné,technické,ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
OMEGA - Základy
SketchUp - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nepotrebuješ špeciálne vzdelanie alebo prax, stačí ti používať "zdravý sedliacky rozum". Si ale tímový hráč. Vieš si priznať chybu, poučiť sa z nej a posunúť sa ďalej. Kontrolu nad sebou a vecami prebiehajúcimi v tvojom okolí držíš pevne vo svojich rukách. Všetky začaté činnosti doťahuješ do úspešného konca.

Krbové štúdio SVAROGUS - navrhujeme a realizujeme spoľahlivé a krásne krby, pece a komínové systémy. Sme ľudia so zanietením pre naše remeslo. Pracujeme s láskou a so snahou vždy podať ten najlepší výkon, aby náš zákazník vždy dostal 100% produkt a tie najlepšie služby. www.SVAROGUS.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1219737  Dátum zverejnenia: 16.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 € brutto + variabilná zložka, spolu až 1550 € brutto a viac podľa výkonu