Logo SVAMAN spol. s r.o.

Elektroúdržbár -obsluha tech. zariadenia

SVAMAN spol. s r.o.

Miesto práce
Myjava
Termín nástupu
ihneď
7 EUR/hod.K základnej mzde bude vyplácané osobné ohodnotenie a dochádzkový bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme spoľahlivého a pozitívne naladeného elektroúdržbára, ktorého práca v tejto oblasti baví a napĺňa.
Čo bude Vašou úlohou?
Pri svojej práci využijete svoje elektroúdržbárske zručnosti. Vašou úlohou bude obsluhovanie technologických zariadení a strojov, dohľad nad chladiacimi zariadeniami, údržba a opravy podľa potreby.

Čo Vám vieme ponúknuť ?
Nakoľko sme slovenská spoločnosť, ktorá je na trhu viac ako 25rokov, ponúkame Vám hlavne istotu a stabilitu a priateľský kolektív. Veľkou podporou Vám bude šikovný a nekonfliktný technický manažér. Striedame prácu so zábavou, kde máte možnosť spoznávať všetkých svojich kolegov.

Budete pracovať v nepretržitom pracovnom režime na rozvrhnuté pracovné smeny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou je vlastniť preukaz kuriča V. triedy, obsluha plynových zariadení, tlakových zariadení, chladiacich zariadení a tiež vodiča VZV - nie sú však podmienkou, K práci elektroúdržbára je nevyhnutná Vyhláška č. 508/2009 Z.z, § 21.

Spoločnosť Svaman spol. s r.o. je stabilnou spoločnosťou , ktorá je na trhu od r.1991. Zaoberá sa výrobou a predajom mäsa a trvanlivých mäsových výrobkov, tepelne opracovaných aj neopracovaných .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Kubíková
Tel.: +421917170697
E-mail: poslať životopis
ID: 4840264  Dátum zverejnenia: 27.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.