Vodič

SVAMAN spol. s r.o.

Miesto práce
Myjava
Termín nástupu
IHNEĎ
6 EUR/hod.K základnej mzde bude vyplácané osobné ohodnotenie, príplatok za vykládku, cestovné náhrady, dochádzkový bonus po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme spoľahlivého vodiča, ktorému sa podarilo najazdiť km bez nehody a ktorého šoférovanie baví a napĺňa.
Čo bude Vašou úlohou?
Pri svojej práci využijete svoje riadiace a komunikačné schopnosti. Vašou úlohou bude prepravovať mäso a mäsové výrobky po rozvozných linkách vrátane vykládky tovaru.

Vašu prácu Vám budú spríjemňovať super kolegovia. Aby ste svoju prácu robili čo najlepšie, budete mať možnosť vyskúšať svoje orientačné a jazdiace schopnosti. Za dobre odvedenú prácu dostanete vyplatené všetky skutočne odpracované hodiny a príplatky na výplatnej páske + cestovné náhrady podľa legislatívy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

doprava

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

5

Pri práci vodiča požadujeme od Vás spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilitu, komunikatívnosť, fyzickú zdatnosť, pozitívne myslenie a radosť z odvedenej práce.
Nevyhnutnosťou je platná kvalifikačná karta vodiča, tachografová karta, doklad o psychickej spôsobilosti vodiča a zákonná lekárska prehliadka.

Spoločnosť Svaman spol. s r.o. je stabilnou spoločnosťou , ktorá je na trhu od r.1991. Zaoberá sa výrobou a predajom mäsa a trvanlivých mäsových výrobkov, tepelne opracovaných aj neopracovaných .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4739374  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.