Shell Martin Košúty - Obsluha čerpacej stanice

SVAGA, s. r. o.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Od 1 150 EUR/mesiacMesačné odmeny za plnenie plánov , Motivačne postavené Súťaže na kvartálnej aj ročnej báze. Pri základnej mzde treba počítať s príplatkami Sviatok, Sobota, Nedeľa, Nočná zmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníka

Zamestnanecká zľava do výšky 15 centov na nákup PHM
Motivačné súťaže
Kvartálne súťaže

Informácie o výberovom konaní

Naštartujte svoju kariéru v spoločnosti Shell,
jednej z najuznávanejších firiem na svete!
Hľadáme kolegov s dobrými komunikačnými
schopnosťami, pozitívnym prístupom k práci
a talentom predávať. Ostatné potrebné vedomosti
vás naučíme!
Spoločnosť Shell prevádzkuje na Slovensku
100 čerpacích staníc prostredníctvom partnerských
firiem. Staňte sa aj vy členom mladého
a dynamického „tímu šampiónov” Shell!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ide o vonkajšiu obsluhu čerpacej stanice, ktorá je skôr vhodná pre muža

Partner spoločnosti SHELL Slovakia, s.r.o., ktorá má medzinárodnú pôsobnosť v oblasti prevádzkovania čerpacích staníc Shell, automobilových a priemyselných olejov a mazív a ďalších rôznych výrobkov a činností.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4109290  Dátum zverejnenia: 19.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac