Можливість для людей з України

Vonkajšia obsluha Shell Považská Bystrica (mesto)

SVAGA, s. r. o.

Miesto práce
Shell, Sládkovičova, Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Od 840 EUR/mesiac5,25 Eur/hodina + príplatky za sviatky, nočné, víkendy + tringelt

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do pracovnej náplne vonkajšieho predajcu patrí: aktívne ponúkať, predávať a oboznamovať zákazníka s výhodami palív Shell, , kontrolovať hladinu
prevádzkových kvapalín, vykonávať povinnosti súvisiace s prevádzkou, čistotou a údržbou čerpacej stanice a doplňovať tovar v súlade s pracovným plánom a s bezpečnostnými predpismi. Ide o prácu na zmeny alebo.

Stále zamestnanie s garantovaným mesačným platom a bonusovou schémou, ktorá zabezpečuje ďaľší príjem k základnej mzde.
Priateľské prostredie v rámci malého tímu spolupracovníkov
Príležitosť pre vzdelávanie a možnosť kariérneho rozvoja
Odmeny podľa výkonu
Atraktívne motivačné programy ( sútaže)
Zľavy na palivo

Odmenou za vynikajúci pracovný výkon
je možnosť napr. navštíviť výrobnú továreň
Ferrari v talianskom Maranelle alebo
sa zúčastniť na pretekoch Formuly 1
v Európe či spoznať iné úžasné miesto
na svete.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zasielajte životopisy na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prozákaznícky servis
Príjemné vystupovanie
Zmysel pre zodpovednosť
Komunikatívnosť
Tímový duch

Partner spoločnosti SHELL Slovakia, s.r.o., ktorá má medzinárodnú pôsobnosť v oblasti prevádzkovania čerpacích staníc Shell, automobilových a priemyselných olejov a mazív a ďalších rôznych výrobkov a činností.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3337137  Dátum zverejnenia: 14.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 840 EUR/mesiac