Hľadá sa dievča na výdaj! (prípadne chlap na holenie!)

Funki Punki s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slávne obedové bistro hľadá dievča (chlapca) súce(-ho) na výdaj toho najlepšieho kari v Bratislave!

Hľadáme príjemného človeka na rovnakej vlne.

Tvojou prácou bude pomoc pri príprave a výdaji jedla. Našim spoločným cieľom spokojní a sýti stravníci.

Ponúkame slobodu a neformálnu atmosféru gastro biznisu snúbiacu sa s podmanivou vôňou exotickej kuchyne.

Ak dokážeš s úsmevom čeliť nástrahám a výzvam bežného života, pokiaľ vždy vieš kam skočiť a máš rada/rád dynamiku, hľadáme práve Teba.

Cool prostredie mladého kolektívu, dobrý vibe, kopec zábavy a ešte viac kari Ťa čaká na našich troch pobočkách v Bratislave.

Plat 4 eur / h. netto + odmeny zo zisku. Pracujeme od pondelka do piatka 10:00-15:00.

Pošli nám svoj životopis na [email protected] a staň sa súčasťou sna zvaného Svadby a Kari!

Svadby a Kari je zabehnutý obedový koncept, v ktorom zákazníkom ponúkame exotickú kuchyňu najvyššej kvality vo forme obedového menu. Svadby a Kari má prevádzky na Patrónke, Americkej ulici a na Vysokej ulici v centre mesta.

Mladý a veselý kolektív, štýlové nové prevádzky a to najlepšie kari v Bratislave!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, milota a šikovné ruky

Funki Punki je živá mladá spoločnosť . Desať rokov ponúkame kvalitné jedlá bez kompromisov. Naše koncepty Funki Punki palacinky a Svadby a Kari - exotická kuchyňa ako obedové menu dosahujú vysoké hodnotenia vo všetkých online službách a tešia sa priazni zákazníkov. Kladieme dôraz na neformálne pracovné prostredie, pohodovú atmosféru a vlastnú zodpovednosť.
ID: 3802606  Dátum zverejnenia: 9.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 400 EUR/mesiac