800 - 1 000 EUR Reagujte bez životopisu

Hľadá sa dievča na výdaj! (prípadne chlap na holenie!)

Svadby a Kari (Funki Punki s. r. o.)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
800 - 1 000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slávne obedové bistro hľadá dievča (chlapca) súce(-ho) na výdaj toho najlepšieho kari v Bratislave!

Hľadáme príjemného človeka na rovnakej vlne.

Tvojou prácou bude pomoc pri príprave, rozvoze a výdaji jedla. Našim spoločným cieľom spokojní a sýti stravníci.

Ponúkame slobodu a neformálnu atmosféru gastro biznisu snúbiacu sa s podmanivou vôňou exotickej kuchyne.

Cool prostredie mladého kolektívu, dobrý vibe, kopec zábavy a ešte viac kari Ťa čaká na Americkej ulici č.2 v Bratislave.

Ak dokážeš s úsmevom čeliť nástrahám a výzvam bežného života, pokiaľ vždy vieš kam skočiť a máš rada/rád dynamiku, hľadáme práve Teba.

Nebudeš potrebovat prax v obore, hravo ju doženieš svojim odhodlaním!

Plat od 640 eur do 800 eur netto + odmeny zo zisku. Pracujeme od pondelka do piatka 8 - hodinový pracovný čas.

Pošli nám svoj životopis na [email protected] a staň sa súčasťou sna zvaného Svadby a Kari!

Svadby a Kari je zabehnutý obedový koncept, v ktorom zákazníkom ponúkame exotickú kuchyňu najvyššej kvality vo forme obedového menu. Svadby a Kari má prevádzky na Patrónke, Americkej ulici a na Vysokej ulici v centre mesta.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 640 do 800 euro v čistom v závislosti od ostria noža plus mesačné odmeny zo zisku

Mladý a veselý kolektív, štýlové nové prevádzky a to najlepšie kari v Bratislave!
plat od 640 eur netto

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodičský preukaz, zodpovednosť, milota a šikovné ruky

Funki Punki je živá mladá spoločnosť . Osem rokov sa snažíme ponúkať kvalitné jedlá bez kompromisov. Naše koncepty Funki Punki palacinky a Svadby a Kari - exotická kuchyňa ako obedové menu dosahujú vysoké hodnotenia vo všetkých online službách a tešia sa priazni zákazníkov. Kladieme dôraz na neformálne pracovné prostredie, pohodovú atmosféru a vlastnú zodpovednosť.

Adresa spoločnosti

Funki Punki
Klariská 12
81103 Bratislava
ID: 3802606   Dátum zverejnenia: 4.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 640 do 800 euro v čistom v závislosti od ostria noža plus mesačné odmeny zo zisku