Kuchár (ka)od 1 700 - 2.200 EU netto (v závislosti od skúseností)

Sv & Sm s.r.o.

Miesto práce
Bašta restaurant, Kapitulská, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
1 700 - 2 200 EUR/mesiac- mzda sa zvyšuje od kvality práce a zručností, uvádzame úvodné ohodnotenie, kde začneme - zaplatené nadčasy - možnosť načerpať sily počas dovolenky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Varenie, príprava dennej ponuky reštaurácie
- slávnostné menu (svadby, oslavy, firemné stretnutia, catering...)
PRACOVNÁ DOBA pondelok-nedeľa
striedame sa dlhý/krátky alebo podľa potreby a rozpísania smien

• Práca v zabehnutej prevádzke
• Získate dlhodobé a perspektívne zamestnanie a pravidelný príjem
• Môžete očakávať priame a otvorené jednanie, korektný prístup a profesionálne vedenie.
• Dáme Vám priestor na sebarealizáciu a odborný rast.
• Pracovná pozícia BEZ ubytovania.
• Nástupný plat závisí od praxe a kvality práce.

Kontaktujeme len uchádzačov, ktorí vyhovujú naším predpokladom.
Uvádzajte prosím v životopise telefónne číslo, kde Vás budeme môcť kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kuchára, ktorého samozrejme baví táto práca, má pracovné skúsenosti..
Vieš niečo o modernej gastronómii, ktorú by si mohol vniesť aj do normálneho, bežného menu.
Zvládneš prípravu menu, jeho výdaj a príležitostné akcie (ako svadby, oslavy či catering), ktoré si vieš v kľude nachystať a vyhrať sa s nimi.
V kuchyni nie si sám, čakajú ťa traja kolegovia, dvaja pomocní kuchári a pomocné sily.
Teraz nastal čas na doplnenie jedného tímového kolegu.

Naša spoločnosť sa zaoberá reštauračnými a cateringovými službami, ktorá je na trhu vyše 26 rokov. Teraz nastal čas na doplnenie jedného tímového kolegu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 986443  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac