Kuchár

Sv & Sm s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1300+ Prémie v závislosti od pracovného výkonu a výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava jedál ala carte , kontrola kvality surovín, prípravy a výdaja jedál
Súhra so smenami,
Dodržiavanie noriem HACCP na pracovisku

Práca v zabehnutej prevádzke a stabilnej prevádzke
Nástupný plat závisí od skúseností a praxe
Prémie v závislosti od pracovného výkonu a výsledkov, INFO NA POHOVORE
Celoročná práca s dlhodobou perspektívou.

Informácie o výberovom konaní

kontaktujeme len vyhovujúcich záujemcov
prosíme uvádzať telefónne číslo
Priložte, prosím, nasledujúci text:
Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), zamestnávateľovi ASPECT-VYHNE, a.s., IČO: 36354694, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, životopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.
Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, životopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov.
Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.
„Súhlasím so zaradením do databázy uchádzačov o prácu v zmysle platných podmienok spracúvania osobných údajov“.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

- pracovitosť a zodpovednosť
- spoľahlivosť a schopnosť pracovať v tíme
- zručnosť s modernou gastronómiou
-- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
- Manuálna zručnosť, schopnosť pracovať pod stresom

Osvedčenia: Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1).

Naša spoločnosť sa zaoberá reštauračnými a cateringovými službami, ktorá je na trhu vyše 26 rokov. Teraz nastal čas na doplnenie jedného tímového kolegu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3399588  Dátum zverejnenia: 23.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300+ Prémie v závislosti od pracovného výkonu a výsledkov