Kuchár

Sv & Sm s.r.o.

Miesto práce
Bašta restaurant, Kapitulská, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava jedál studenej a teplej kuchyne a minútkových pokrmov. Zodpovednosť za kvalitu, vzhľad, expedíciu a správnu teplotu podávaných jedál. Sledovanie nových trendov v oblasti gastronómie a ich uplatňovanie v praxi. Dodržiavanie prevádzkových, hygienických a bezpečnostných predpisov.

práca v zabehnutej prevádzke, mladom kolektíve
pravidelný príjem
nástupný plat závisí od skúseností a praxe

kontaktujeme len uchádzačov, ktorí vyhovujú naším predpokladom
uvádzajte prosím v životopise telefónne čísla

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

3

- vyučený v odbore
- prax v odbore min. 2 - 3 roky
- vysoké pracovné nasadenie, otvorenosť k zmenám
- spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, kreativita, flexibilita
- tímový hráč
- zvládanie stresu a nárazovej práce

Spoločnosť prevádzkuje dve reštaurácie v Banskej Bystrici, pričom sa zameriava vo svojej činnosti aj na cateringové služby.
Reštaurácia Bašta zameraná na dennú prevádzku - denné obedové menu, výber jedla a la carte, oslavy, posedenia, firemné stretnutia.....
druhá reštaurácia Beniczký na prevádzku obedového menu a príležitostné akcie - svadby, oslavy, rauty a catering....

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Sásovská cesta 27
974 01 Banská Bystrica
ID: 2197660   Dátum zverejnenia: 6.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200