Čašník / servírka

Sv & Sm s.r.o.

Miesto práce
Bašta restaurant, Kapitulská, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 4 € / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov,
- prijímanie objednávok a starostlivosť o zákazníka
- práca s pokladňou
- príprava nápojov
- udržiavanie čistoty

práca v zabehnutej prevádzke, mladom kolektíve
pravidelný príjem
nástupný plat závisí od skúseností a praxe

kontaktujeme len uchádzačov, ktorí vyhovujú naším predpokladom
uvádzajte prosím v životopise telefónne čísla

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

3

príjemný vzhľad a milé vystupovanie
radosť z práce a ľudí
pozitívny vzťah ku gastronómii
prax v odbore minimálne 2 roky
skúsenosti s obsluhou reštaurácie - nosenie tanierov, ovládanie servisu
znalosť cudzích jazykov vítaná

reštaurácia Bašta a reštaurácia Beniczký sú naše dve prevádzky
jedna reštaurácia Bašta zameraná na dennú prevádzku - denné obedové menu, výber jedla a la carte, oslavy, posedenia, firemné stretnutia.....
druhá reštaurácia Beniczký na prevádzku obedového menu a príležitostné akcie - svadby, oslavy, rauty a catering....

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Sásovská cesta 27
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 2197660   Dátum zverejnenia: 6.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 4 € / hodina