Vedúci/-a oddelenia účtovníctva

SV Consulting, s. r. o.

Miesto práce
Streženická cesta, Púchov
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie závisí od individuálnych schopností a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného účtovníka na pozíciu vedúceho tímu, ktorý bude nielen viesť a zodpovedať za svojich kolegov, ale aj pracovať s nimi ruka v ruke. Od uchádzača sa očakáva schopnosť nielen riadiť tímové činnosti, ale aj aktívne sa podieľať na práci tímu.

Tvojou náplňou bude:

  • Vedenie, hodnotenie, motivácia a rozvoj účtovného oddelenia (cca 8 zamestnancov)
  • Komplexné vedenie podvojného účtovníctva pridelených spoločností
  • Zodpovednosť za spracovanie daňovej agendy, vrátane DPH
  • Zodpovednosť za správnosť vedenia účtovníctva a za správne daňové posúdenie účtovných prípadov
  • Pravidelná kontrola účtovníctva, identifikovanie nezrovnalostí a ich následná korekcia.
  • Pravidelné spracovanie reportov pre manažment spoločnosti
  • Spolupráca s externými audítormi, právnikmi, daňovými poradcami
  • Zostavovanie účtovnej závierky a daňového priznania k DZP PO
  • Kooperácia a konzultácie pri projektoch klientov
  • Práca vhodná len pre skúseného účtovníka

  • Priateľský mladý kolektív
  • Pružná pracovná doba s možnosťou využitia home office podľa firemných štandardov
  • Práca na zaujímavých projektoch
  • Podpora ďalšieho vzdelávania zo strany zamestnávateľa
  • Odmeny polročné a ročné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Personalistika - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • Znalosť účtovnej a daňovej legislatívy
  • Komunikačné, organizačné a riadiace schopnosti
  • Samostatnosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, asertivita, rozhodnosť
  • Proaktivita, iniciovanie neustáleho zlepšovania
  • Silné analytické myslenie a orientácia na detail
  • Znalosť Anglického jazyka B2 výhodou

Spoločnosť SV Consulting je dynamická a inovatívna firma zameraná na vedenie účtovníctva, jeho automatizáciu, procesné riadenie a digitalizáciu podnikových operácií. Ako mladý tím sme hrdí na našu prácu a aktívne sa púšťame do nových výziev. V našom prostredí panuje atmosféra podpory, spolupráce a neustáleho vzdelávania. Ak hľadáte príležitosť zapojiť sa do dynamického tímu a prispieť k úspechu inovatívnych projektov, neváhajte a staňte sa súčasťou nášho tímu v SV Consulting!

Kontakt

ID: 4826264  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac