Internista, lékař

Sušická nemocnice s.r.o.

Místo práce
Sušice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
trvalá nabídka do odvolání, lze i okamžitě
Mzdové podmínky (brutto)
2 300 - 4 000 EUR/měsíc2300 EUR na úvazek, 13 EUR za hodinu služby

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Internista - interní odd. s JIP, ambulance v provozu 24 hodin

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bydlení od města, 5 týdnů dovolené, vstupenka do sportovních zařízení

Informace o náboru

Nemocnici přebíráme jako nový provozovatel a chceme z ní udělat jedničku v poskytování zdravotních služeb na Šumavě. Budujeme nový tým lékařů, kde si budeme moci nastavit vše podle svého tak, aby nemocnice skvěle fungovala. Sušice je krásné místo pro život, nabízíme bydlení od města, jsou zde široké sportovní možnosti, dobré školy, vhodné i pro rodiny.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

interní medicína

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vítány další znalosti a dovednosti - ECHO, fibroskopie.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Sušická nemocnice s.r.o. je plně v majetku města Sušice.
ID: 3688903  Dátum zverejnenia: 8.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 300 - 4 000 EUR/měsíc2300 EUR na úvazek, 13 EUR za hodinu služby