Можливість для людей з України

Technológ / Programátor CNC sústruhov

SUPRATEK s.r.o.

Miesto práce
Ulica Coburgova, Trnava
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacOd 1800 EUR/mesiac. Finálna mzda závisí od kvalít vybraného kandidáta a je vecou dohody so zamestnávateľom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vytváranie programov na základe výkresovej dokumentácie.
- programovanie pomocou CAM programov v systéme Fanuc.
- tvorba technologických postupov s vytipovaním nástrojov.
- kontrola a dodržiavanie technologickej disciplíny.
- zlepšovanie produktivity výroby a znižovanie prestojov.
- preškoľovanie pracovníkov na nové procesy.
- spolupráca pri cenotvorbe výrobkov.
- prototypová výroba a odladenie výrobku.

- práca v stabilnom pracovnom prostredí.
- práca na moderných CNC strojoch.
- možnosť kariérneho rastu a vzdelávania.
- firemné akcie, výlety aj pre rodinných príslušníkov.
- stravovanie priamo v spoločnosti.
- zabezpečený pracovný odev a obuv.
- Multisport karta.
- mesačne hodnotenie zamestnanca.
- ročný bonus.
- mimoriadne odmeny za zlepšováky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Firma SUPRATEK s. r. o. sa zoberá zákazkovou kusovou a sériovou výrobou pre rôzne oblasti priemyslu a strojárskej praxe vrátane finálnej montáže výrobkov. Vyvíja taktiež jednoúčelové zariadenia pre rozličné odvetvia a pomáha firmám pri automatizácii výrobných procesov. Má rozsiahle skúsenosti s dodávkami pre elektrotechnický, automobilový, strojársky a drevospracujúci priemysel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Svetlana Zakiieva
Tel.: +421335936857
E-mail: poslať životopis
ID: 4765261  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac