Kontrolór kvality v automobilovom priemysle, aj pre študentov VŠ

Support Q a.s.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ a podľa dohody
Od 9,4 EUR/hod.- 9,40e základná mzda - ranná, poobedná (živnosť), príplatok za nočnu zmenu je 0,90e/hodina, prípatok za sviatok, víkend je 1e/h. - v prípade Dohody o brigádnickej práci študenta - odmena základ 7e/h + zákonné príplatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*vstupná (kontrola komponentov)
*výstupna kontrola (hotových dverových panelov) podľa pracovnej
inštrukcie
*vizuálna kontrola + kontrola pomocou meradiel, kalibrov
*kontrola na vo vyhradenom priestore + kontrola na linke
*balenie skontrolovaných dielov, podľa baliacich predpisov
*vypisovanie reportov, komunikácia s internými kvalitármi, koordinátorom

*3 zmenná prevádzka (8-12h zmeny)  podľa dohody

v prípade študentov  - podľa dohody

*pracovné oblečenie a obuv
*podpora koordinátora počas celej zmeny
*možnosť dlhodobej spolupráce

Ďakujeme za prejavený záujem. Vaše životopisy budú spracované a v prípade záujmu budeme vybraných uchádzačov kontaktovať telefonicky.

V prípade záujmu zašlite životopis na [email protected] a my vás budeme spätne telefonicky kontaktovať.
Budeme kontaktovať iba VYBRRANÝCH uchádzačov. Od uchádzačov požadujeme časovú flexibilitu, samostatnosť a chuť pracovať.Výber sa uskutoční posledný januárový týždeň.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

kontrolór kvality, automobilový priemysel, operátor výroby

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*ZODPOVEDNOSŤ !
* PREDCÍZNOSŤ !
*dobrý zdravotný stav
*manuálna zručnosť
*časová flexibilita
* trojzmenná prevádzka - nutnosť
*skúsenosť výhodou

Firma Support Q je medzinárodná spoločnosť, ktorá ponúka služby v oblasti kvality v automobilovom priemysle : Poradenstvo, Školenia, Control & Rework, Residentúra
Vykonávame kontroly, prepracovania, triedenia a školenia pre mnohé podniky na Slovensku, Česku, Nemecku, Poľsku a EÚ.
Všetky potrebné informácie nájdete na www.supportq.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Monika Petrová
Tel.: +421911022230
E-mail: poslať životopis
ID: 4754651  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 9,4 EUR/hod.