Konzultant a analytik pre vývoj ekonomickej aplikácie (m/ž)

SuperFaktura, s.r.o.

Miesto práce
Pri Suchom mlyne, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 300 - 1 700 EUR/mesiacod 1300 € do 1700 € v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme online fakturačný nástroj SuperFaktúra a do našej bratislavskej kancelárie potrebujeme človeka s technickým a účtovníckym prehľadom, ktorý bude mať na starosti niekoľko oblastí.

Konzultácie a testovanie s vývojovým tímom pri zapracúvaní funkcionalít (najmä tých priamo závislých od legislatívy). Nie je potrebné vedieť programovať, ale je vhodné rozumieť programátorom.
- vyžaduje znalosť, štúdium a analýzu slovenskej a českej legislatívy z oblasti fakturácie
- testovanie funkcionality pred jej nasadením a hľadanie bugov

Konzultácie pre kolegov z tímu zákazníckej podpory
- pomoc s tiketmi technického rázu - napr. z oblasti e-commerce platforiem
- pomoc s tiketmi ohľadom legislatívy z oblasti fakturácie alebo GDPR
- posudzovanie klientských návrhov na vylepšenie systému

Toto je hlavná náplň, no nakoľko ti nezaberie celý deň, tak ak máš už skúsenosti z iných oblastí, môžeš ich tu uplatniť a profilovať sa aj iným smerom, ktorý ťa baví. Či už sa vyžívaš v marketingu, písaní článkov, tvorbe grafiky ... nezabudni sa nám pochváliť.

- 7 hodinový pracovný čas (a cez víkendy víkendujeme)
- Atmosféra – neobľubujeme medzi sebou formality. Nie sme korporácia, ale malá firma, preto by sme si mali „sadnúť“ a rozumieť si (aj s občasnými búrkami, ako v každej správnej rodine).
- Teambuildingov sa však nemusíš obávať – nikto ťa do nich nútiť nebude.
- Nehráme sa na veľkých šéfov, budeš mať právo hovoriť do smerovania projektu a možnosť presvedčiť kolegov, že tvoj nápad je bohovský.
- Radi podporíme tvoj rast, takže ak si našiel zaujímave školenie alebo knihu, kupujeme. Veríme, že keď sám budeš nabúchaný, potiahneš aj nás.
- Sme stabilný projekt (ale ani za 8 rokov existencie nemáme kalčeto :) )

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
WordPress - Základy

Pozícia je pre teba vhodná ak:
- máš znalosti prípadne prax v oblasti fakturácie a účtovníctva
- vyznáš sa v legislatíve z oblasti účtovníctva v rámci Slovenska aj Česka
- máš technické zázemie ako napríklad skúsenosť s vývojom softvéru či aplikácii, orientuješ sa v e-commerce platformách (WooCommerce, PrestaShop, ...)

Sme SuperFaktúra, nástroj, ktorý ľuďom uľahčuje ich podnikanie a namiesto otravnej byrokracie im umožňuje riešiť dôležité veci a robiť to, čo majú radi .
S intuitívnym rozhraním, cloudovou dostupnosťou a pokročilými funkciami zvládne všetko od vytvárania faktúr, cez správu nákladov až po knihu jázd.

Nehráme sa na superhrdinov, nezachraňujeme svet . Poskytujeme službu, ktorá podnikateľovi zjednodušuje každý jeden deň - a poviem jedno tajomstvo - ukrutne nás to baví! A to je najdôležitejšie.
ID: 3789184  Dátum zverejnenia: 17.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 700 EUR/mesiacod 1300 € do 1700 € v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta