PHP programátor / Web developer fakturačného systému

SuperFaktura, s.r.o.

Miesto práce
Pri Suchom mlyne 6, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Čím skôr, tým lepšie
Mzdové podmienky (brutto)
Výška platu je závislá od tvojich skúseností a znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SuperFaktúra je online fakturačný/ekonomický systém. Náplňou tvojej práce bude jej technická podpora a údržba, čiže je potrebné ovládať prácu s databázou, o ktorú sa budeš starať (pracujeme s MySQL). Budeš sa venovať vývoju nových funkcionalít SuperFaktúry, preto musíš mať znalosti z PHP a JavaScriptu na pokročilej úrovni a budeš využívať aj objektovo orientované programovanie. Taktiež sa sem tam budeš venovať aj implementácii špecifických požiadaviek (aj pre zahraničné trhy).

- 7 hodinový pracovný čas (a cez víkendy víkendujeme)
- atmosféra (neobľubujeme medzi sebou formality, nie sme korporácia)
Ďalšie výhody rozpísané na http://hodinanavyse.sk

Okrem životopisu a info o sebe (kto si, čomu sa venuješ/si sa venoval), nám, prosím, pošli aj ukážky svojich prác, alebo odkaz na tvoje portfólio, aby sme si mohli spraviť predbežný odhad o tvojich skúsenostiach. Uchádzač, ktorý splní základné predpoklady, je zavolaný aj na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Používame technológie: LAMP stack, CakePHP, Sphinx, HTML + LESS/CSS, JavaScript + jQuery

Uvítame skúsenosti s vývojom komplexných webových aplikácií s využitím MVC frameworku. Nie je to podmienka, ale je to pre teba výhoda - taktiež ak máš skúsenosti s React / React Native.

Počítačové znalosti MySQL, PHP, JavaScript, OOP sú pre prácu nevyhnutné. Čo sa týka ostatných nástrojov, nemusíš ovládať všetko. Budeme však radi, ak si sa s nimi už aspoň stretol.

Sme SuperFaktúra, nástroj, ktorý ľuďom uľahčuje ich podnikanie a namiesto otravnej byrokracie im umožňuje riešiť dôležité veci a robiť to, čo majú radi
ID: 3260827  Dátum zverejnenia: 23.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Výška platu je závislá od tvojich skúseností a znalostí