Reagujte bez životopisu

Obchodný zástupca spojený s predajom

SUPERCOLORS s.r.o.

Miesto práce
SUPERCOLORS, Hlavná, Jelka
Termín nástupu
podľa dohody
1 800 EUR/mesiacZamestnanecká zľava na kompletné portfólio predávaných produktov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Ako obchodný zástupca budete zohrávať kľúčovú úlohu pri prepojení našich technických a dizajnových riešení v oblasti stavebného priemyslu s potrebami našich klientov. Vašou hlavnou úlohou bude dôkladne pochopiť naše produkty a efektívne ich komunikovať potenciálnym zákazníkom.

Zodpovednosti:

  1. Znalosť produktu: Pochopenie našich produktov a ich technických vlastností a výhod.
  2. Predaj: Identifikácia potenciálnych zákazníkov, plánovanie stretnutí so a prezentovanie našich produktov
  3. Budovanie vzťahov: Budovanie a udržiavanie silných vzťahov so zákazníkmi, pochopenie ich obchodných cieľov a technických požiadaviek a poskytnutie efektívnych riešení.
  4. Analýza trhu: Byť informovaný o trendoch v odvetví, ponukách konkurentov a dynamike trhu na identifikáciu príležitostí na zlepšenie produktu.
  5. Spätná väzba: Zhromažďovať spätnú väzbu od zákazníkov a s cieľom neustále zlepšovať naše produkty, služby a predajné procesy.
  6. Predaj a pomoc konečnému zákazníkovi.
  7. ​Osobný prístup k riešeniu problémov, samostatnosť a spoľahlivosť
  8. Budeš pomáhať s plnením cieľov celej predajne - keď rastie predajňa rastieš aj ty, tvoj tím a v konečnom dôsledku aj mzda.​

​Vhodným kandidátom ponúkame zázemie úspešnej  spoločnosti, prácu v príjemnom, modernom prostredí.

-motivujúce finančné ohodnotenie

-dáme Ti zamestnanecké zľavy od 1. dňa na všetky naše produkty v ponuke.

-ŠÉFA, ktorý ti bude vždy oporou - ako profesnou, tak ľudskou​

Stavebniny SUPERCOLORS s.r.o. je dynamická obchodná spoločnosť,,zaoberá sa predajom stavebného materiálu a poskytovaním služieb v stavebníctve, akými sú technické poradenstvo, miešanie omietok a farieb a kompletné strešné centrum.
Naším cieľom je dlhodobo spokojný zákazník s funkčným stavebným materiálom, konštrukciou alebo spoľahlivou službou.
Sme pripravení neustále sa vyvíjať a meniť, aby sme prinášali pridanú hodnotu našim zákazníkom a celej spoločnosti. Chceme vytvoriť prostredie, v ktorom môžu byť rozvíjané myšlienky a pokrok.
Postavte si svoju budúcnosť a staňte sa súčasťou tímu SUPERCOLORS.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý
Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavebníctvo,obchod

Počet rokov praxe

1

Firma SUPERCOLORS s.r.o. je obchodná spoločnosť zameraná na predaj stavebných materiálov.
V ponuke sú materiály pre hrubú stavbu – murovací materiál-tehly, presné pórobetónové tvárnice, šalovacie tvárnice, cement, vápno, betonárska oceľ, hydroizolácie, výrobky z betónu, odvodňovacie systémy, suché omietkové zmesi, potery, zatepľovacie systémy, fasádne omietky a farby, strešné krytiny rôznych druhov, strešné okná, podstrešné fólie, tepelné izolácie – minerálna vlna, polystyrén, technické izolácie na potrubia, komínové systémy, OSB dosky, stavebná chémia.
Sme taktiež exkluzívnym predajcom niekoľkých renomovaných značiek a prinášame na trh zaujímavé novinky týchto výrobcov. Zásobuje stavebné firmy ako aj koncového zákazníka.
Staviame na lojalite a empatii.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Nikola Torokova
Tel.: +421902564474
E-mail: poslať životopis
ID: 4830040  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac