Miesto práce
Šamorín
Platové podmienky
Od 1 400 EUR/mesiac*
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašími odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami.

Špecialista Ľudských zdrojov (m/ž)

Bezplatné parkovacie miesta pre zamestnancov.
Moderné, ergonomicky zariadené kancelárie.
Zamestnanecké zľavy v sietí našich predajní.
MultiSport karta.
Príspevok do DDS.
Príležitosti na osobný a profesionálny rast.
Priateľský, navzájom sa podporujúci pracovný tím.
Zázemie stabilnej úspešnej spoločnosti s výnimočnou firemnou kultúrou.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločne s kolegami v tíme ĽZ budeš tvoriť, implementovať a dolaďovať kľúčové procesy ĽZ a s nimi súvisiace aktivity. Určite sa nudiť nebudeš. :)

Tvoja práca bude zahŕňať najmä:

  • podporu manažérov a zamestnancov - poradenstvo a konzultácie k rôznym oblastiam ĽZ
  • spoluprácu s našim tímom Plaček Akadémie v oblasti vzdelávania a rozvoja zamestnancov
  • spoluprácu s kolegami v ČR
  • výber a nábor zamestnancov
  • aktivity súvisiace s on-boardingom zamestnanca
  • koordináciu činností BOZP, PZS
  • aktualizáciu a monitorovanie štandardov GDPR
  • prípravu pracovno-právnych dokumentov
  • prácu s existujúcimi a účasť na implementácii nových informačných systémov ĽZ
  • prípravu a správu interných predpisov a smerníc
  • príprava prezentácií a štatistík.

Vážime si váš záujem o prácu v našej spoločnosti - odpovieme každému uchádzačovi.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Absolvent humanitného alebo ekonomického oboru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Min. 1 rok

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • dobrý všeobecný prehľad o procesoch v oblasti ĽZ
  • základná znalosť Zákonníka práce, prípadne inej súvisiacej legislatívy
  • ochota pracovať na sebe a ďalej sa rozvíjať
  • flexibilita
  • komunikatívnosť
  • schopnosť byť skutočným tímovým hráčom.

Super zoo je sieť maloobchodných predajní, ktorá na Slovensku od roku 2008 do dnešného dňa tvorí 82 predajní, kde ponúka svojim zákazníkom starostlivo vybrané portfólio chovateľských potrieb a krmív nadštandardnej kvality, ako aj živé zvieratá.
Sme súčasťou spoločnosti Plaček Group, korá pôsobí v Čechách, Lotyšsku, Poľsku a na Slovensku.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Kurucz
E-mail: poslať životopis
ID: 4836835  Dátum zverejnenia: 5.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac