Miesto práce
Šamorín
Platové podmienky
800 EUR/mesiac+ 200€ variabilná zložka vrátane víkendových príplatkov*
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašími odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami.

Operátor/ka call centra Super ZOO - Bratislavská33/A Šamorín

Zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
Zamestnanecké zľavy
Odborné školenia
Kurz anglického jazyka
Familyday
Čas a priestor učiť sa novým veciam

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • telefonická a emailová komunikácia so zákazníkmi kamenných predajní a eshopu Super zoo
  • poskytovanie základných informácií zákazníkom o ponúkaných službách, reagovanie na ich priamy dopyt, príležitostná pomoc s vytvorením objednávky
  • sledovanie priebehu a vývoja objednávok zákazníkov (objednanie, uvoľnenie objednávky, sledovanie skladových zásob, stornovanie a prípadná úprava objednávok, dodanie, reklamácie dodaného tovaru, vrátenie dodaného tovaru)
  • komunikácia s dopravcami (Slovenská pošta, DPD, SPS)
  • komunikácia agendy eshopu s našou materskou firmou v Poděbradoch (ČR)
  • komunikácia agendy eshopu s ekonomickým, reklamačným a obchodným oddelením spoločnosti Plaček Premium s.r.o
  • ďalšie administratívne úlohy súvisiace s prevádzkou a činnosťou eshopu
  • komunikácia s predajňami Super zoo
  • Ochota pracovať v 12 hodinových smenách (krátky a dlhý týždeň)

V prípade záujmu, pošlite Váš životopis na adresu [email protected]
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín pohovorov bude dňa 3.5. - 7.5.2021

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať v 12 hodinových smenách (krátky a dlhý týždeň)
Organizačné schopnosti
Komunikačné schopnosti – písomný a verbálny prejav
Dobrá znalosť slovenskej gramatiky - podmienkou
Anglický a Český jazyk výhodou

Super zoo je sieť maloobchodných predajní, ktorá na Slovensku od roku 2008 do dnešného dňa tvorí 82 predajní kde ponúka svojim zákazníkom starostlivo vybrané portfólio chovateľských potrieb a krmív nadštandardnej kvality, ako aj živé zvieratá.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Kurucz
E-mail: poslať životopis
ID: 4062392  Dátum zverejnenia: 15.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac