Miesto práce
Žiar nad Hronom
Platové podmienky
700 - 900 EUR/mesiac(+ víkendové príplatky + odmeny podľa stavu predajne vrátane )*
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašími odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami.

Predajca v špecializovanej predajni SUPER ZOO - Žiar nad Hronom

Zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
Zamestnanecké zľavy
Odborné školenia
Familyday...

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha a starostlivosť o zákazníkov v predajni
Aktívne zisťovanie a vybavovanie požiadaviek zákazníkov
Práca s kasou a skladovým programom

Ďakujeme všetkým záujemcom o nami ponúkané pracovné miesto, ktorí nám poslali svoju žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom.
Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov budeme kontaktovať iba nami vybraných kandidátov na toto pracovné miesto.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchod, Chovateľstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Požadujeme prax v obchode, bežné užívateľské znalosti v práci s PC,
  • chota učiť sa nové veci,
príjemné vystupovanie,
  • rientácia na zákazníka,
  • chota pracovať v 12- hodinových zmenách,
vzťah ku zvieratám a chovateľstvu.

Super zoo je sieť maloobchodných predajní, ktorá na Slovensku od roku 2008 do dnešného dňa tvorí 82 predajní kde ponúka svojim zákazníkom starostlivo vybrané portfólio chovateľských potrieb a krmív nadštandardnej kvality, ako aj živé zvieratá.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Kurucz
E-mail: poslať životopis
ID: 3947801  Dátum zverejnenia: 6.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac