Asistentka predaja - Predavačka/ odborná pracovníčka/ Zlatníctva - záložne v Bratislave, Nástupný plat v čistom až 1500,-EUR

super ZÁLOŽŇA - ZLATNÍCTVO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 908 EUR/mesiacHrubá základná mzda 1908,-EUR. Ponúkaný nástupný plat v čistom až 1500,-EUR (základná mzda+osobné hodnotenie+prémie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj nových šperkov.
Zakladanie a výkup šperkov.
Predaj prepadnutého tovaru (šperkov).
Oceňovanie šperkov.
Uzatváranie záložných zmlúv, evidencia. (šperkov)
Práca s hotovosťou.

Zamestnáme aj uchádzačov z iných lokalít ako je určené, ak sú ochotní do zamestnania dochádzať.
Ponúkame možnosť pracovať v super práci iba so šperkami s nástupným platom v čistom až 1500,- Euro!
Výkonnostné odmeny.
Výhodné zamestnanecké nákupy.
Zamestnanec pracuje iba so šperkami (žiadna elektronika, porcelán a pod.)
Iné výhody.
Zaškolenie (odborné vedomosti v oblasti predaja šperkov, záložníctva, zručnosti v ohodnocovaní šperkov z drahých kovov, skúsenosti s kultúrou jednania s klientom).

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 08.06.2024

Nástupný plat v čistom až 1500,- Euro.

V prípade otázok sa obráťte na uvedené kontakty: [email protected]
info: 0901 700 474

Do výberového konania budeme pozývať iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.6.2024 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

komunikatívnosť
spoľahlivosť
zodpovednosť
ochota učiť sa
korektné jednanie

obchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom, servisom šperkov a záložníctvom

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Ľuboš Lenard
Tel.: +421901700474
E-mail: poslať životopis
ID: 4802945  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 908 EUR/mesiac