Predavač/ka Odborný pracovník/čka Záložne - Zlatníctva v Nových Zámkoch

super ZÁLOŽŇA - ZLATNÍCTVO

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
665 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj nových šperkov.
Zakladanie a výkup šperkov.
Predaj prepadnutého tovaru (šperkov).
Oceňovanie šperkov.
Uzatváranie a evidencia záložných zmlúv (šperkov).
Práca s hotovosťou.

Zamestnáme aj uchádzačov z iných lokalít ako je určené, ak sú ochotní do zamestnania dochádzať.
Ponúkame možnosť pracovať v super práci iba so šperkami s nástupným platom v čistom až 600,- Euro.
Výkonnostné odmeny.
Výhodné zamestnanecké nákupy.
Stravné lístky.
Zamestnanec pracuje iba so šperkami (žiadna elektronika, porcelán a pod..)
Iné výhody.
Zaškolenie (odborné vedomosti v oblasti predaja šperkov, zakladania šperkov, zručnosti v ohodnocovaní šperkov z drahých kovov, skúsenosti s kultúrou jednania s klientom).

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 03.02.2020

Nástupný plat v čistom 600,- Eur

V prípade otázok sa obráťte na uvedené kontakty: [email protected]
info: 0901 700 474

Do výberového konania budeme pozývať iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním svojho životopisu dávate súhlas so spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom upraveným podľa ustanovení nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679, z 27.apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, (ďalej len GDPR).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

maďarský jazyk
komunikatívnosť
spoľahlivosť
zodpovednosť
ochota učiť sa
korektné jednanie

obchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom, servisom šperkov a záložníctvom

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2041829  Dátum zverejnenia: 13.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 665 EUR/mesiac